Zabawa

Najwięcej radości naszym pupilom sprawia przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu i związana z tym wspólna zabawa. Warto w tym celu zaopatrzyć się w specjalne zestawy treningowe oraz zabawki dla psów, które stanowią zresztą niezbędny element wyprawki każdego czworonoga. Zabawa jest niezwykle istotnym elementem w każdym dniu życia naszego pupil...

Najwięcej radości naszym pupilom sprawia przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu i związana z tym wspólna zabawa. Warto w tym celu zaopatrzyć się w specjalne zestawy treningowe oraz zabawki dla psów, które stanowią zresztą niezbędny element wyprawki każdego czworonoga. Zabawa jest niezwykle istotnym elementem w każdym dniu życia naszego pupila. Pozwala rozładować energię, spędzić aktywnie czas i zacieśnić więzi ze swoim właścicielem. Zapobiega również niepotrzebnemu gryzieniu i niszczeniu przedmiotów w Twoim domu. Zabawa psów jest także niezwykle ważna ze względu na jej znaczenie terapeutyczne. Kiedy zwierzak nie rozładowuje swojej energii poprzez zabawę, zaczyna być z czasem nieszczęśliwy i smutny. To doskonała okazja do tego, aby pies mógł zbliżyć się do swojego właściciela i budować relacje z innymi zwierzakami.

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju zabawki dla psów, które bardzo pozytywnie wpływają na ich rozwój, zarówno fizyczny, jak i emocjonalny. Prezentujemy ciekawe akcesoria przeznaczone do samodzielnej zabawy psa, a także te, pozwalające na angażującą zabawę z właścicielem. W ofercie znajdują się między innymi, piłki, sznury, zabawki pluszowe i gumowe, zabawki kong i edukacyjne, czy gryzaki - tak chętnie wykorzystywane przez czworonoga zwłaszcza podczas długich i samotnych godzin spędzanych bez swojego opiekuna. Wszystkie są niezwykle estetyczne oraz zapewniają wysoką trwałość i wytrzymałość.

Oferujemy szeroki wybór zabawek dla psów, dostosowanych nie tylko do ich wieku, ale także do aktualnych potrzeb rozwojowych. Znajdziesz tu odpowiednie zestawy treningowe oraz akcesoria, dzięki którym zabawa dla psów stanie się najprzyjemniejszym momentem każdego dnia. Wszystkie zagwarantują odpowiednią aktywność oraz właściwy trening, dzięki czemu Twój pupil zachowa dobrą kondycję i co za tym idzie - pozostanie zdrowy.  

Więcej

Zabawa Jest 25 produktów.

Podkategorie

 • Piłki
 • Sznury

  Aktywne spędzanie czasu z naszym czworonożnym pupilem może stanowić nie tylko świetną formą zabawy, ale i nauki. Każdy pies uwielbia bawić się ze swoim właścicielem, warto więc zadbać, aby wspólnie spędzony czas był kreatywny i pożyteczny. Odpowiednia dawka codziennej aktywności sprawi, że nasz pies będzie nie tylko szczęśliwszy, ale i grzeczniejszy w domu. Aby zabawa z naszym pupilem była ciekawsza i czegoś uczyła, warto zainwestować w pewne akcesoria.

  Sznury dla psów to nie tylko doskonała forma zabawy, ale i praktyczne rozwiązanie, jeśli chodzi o utrzymanie właściwej higieny zębów zwierzaka. To doskonała metoda zapobieganiu niepożądanego gryzienia rozmaitych przedmiotów w naszych domach. Sznury występują najczęściej w formie gryzaków, ale także w kształcie ringo i piłek, sprawdzających się idealnie do aportowania. Te proste akcesoria, wykonane najczęściej z wysokiej jakości sznurka bawełnianego, solidnie splecionego, stanowią uniwersalną zabawkę, wspomagającą naukę w trakcie szkolenia. Sznury dla psów dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych ras.

  W doborze idealnej zabawki wykonanej ze sznurka warto kierować się nie tylko wielkością, ale zawracać uwagę na obecność uchwytów, które pomagają właścicielowi jej utrzymanie i sprawne rzucanie. Innym ważnym aspektem jest sprawdzenie, czy zabawka została wykonana z naturalnych materiałów, a tym samym jest bezpieczna dla naszych psich pociech. Warto inwestować w solidniejsze produkty, bardziej odporne na gryzienie i szarpanie. Za pomocą sznurów z łatwością można bawić się z naszym pupilem w “przeciąganie liny”, które stanowi również naukę posłuszeństwa i która jeśli korzystamy ze sprawdzonych produktów nie naruszy zębów naszego czworonoga.

  Na stronie naszego sklepu zoologicznego znajdą Państwo wysokiej jakości zabawki, wykonane ze sznurów, które staną się gwarancją niesamowitej zabawy i praktyczną formą nauki dla psa. Solidna budowa i wysokiej jakości materiały z których powstały wpłyną na komfort, jak i bezpieczeństwo w trakcie ich użytkowania.  

 • Zabawki pluszowe

  Każdy pies potrzebuje zabawki, która pozwoli mu nie tylko przegonić nudę i miło spędzić czas, ale także rozwinąć jego intelekt oraz sprawność ruchową. Zabawa z psem to także doskonała okazja do tego, by wzmocnić więzi ze swoim właścicielem. Pies nabiera wówczas zaufania do swojego opiekuna, ucząc się jednocześnie różnego rodzaju pożądanych zachowań. Czy wiesz, że Twój czworonóg odczuwa chęć do zabawy przez całe swoje życie? Pamiętaj jednak, aby zarówno formę, jak i intensywność zabawy dostosowywać do wieku i wielkości swojego pupila. Psy uwielbiają zabawki pluszowe, między innymi dlatego, że pozwalają one zarówno na samodzielną aktywność, jak i na angażującą zabawę z opiekunem.

  Zabawki pluszowe dla psów są bardzo często wyposażone w specjalne piszczałki, dzięki którym, po naciśnięciu wydają zabawne odgłosy, a to jeszcze bardziej zachęca naszego pupila do intensywnej zabawy. Pluszaki mogą występować w różnych postaciach, rozmiarach i kształtach - a wszystko po to, by zadowolić nawet najbardziej wymagającego czworonoga. Zabawki pluszowe dla psów to doskonały sposób na wspólną integrację z ich właścicielem. Mogą to być zarówno pluszaki imitujące zwierzęta, jak i te naśladujące różnego rodzaju przedmioty.

  W tej kategorii znajdziesz zabawki pluszowe dla psa, które Twój pupil od razu pokocha. Oferowane przez nas pluszaki zachęcą do zabawy każdego, nawet najbardziej rozleniwionego zwierzaka. Pobudzą przy tym jego wyobraźnię i pozwolą na rozładowanie energii. Zabawki pluszowe dla psów przeznaczone są zarówno dla młodszych, jak i dla bardziej dojrzałych zwierzaków. Wykonane z najlepszej jakości materiałów, zapewniają wysoką trwałość oraz wytrzymałość.

  Decydując się na zabawki pluszowe dla psów z tej kategorii, zapewnisz swojemu pupilowi wiele długich godzin spędzonych w świetnej zabawie, dbając jednocześnie o jego prawidłowy rozwój, zarówno fizyczny, jak i emocjonalny.  

 • Zabawki gumowe
 • Zabawki edukacyjne
 • Zabawki Kong
 • Zabawki dla psów

  Bez wątpienia najwięcej radości naszym psom sprawia zabawa z właścicielem i ruch na świeżym powietrzu. Dzięki zabawkom możesz zapobiec gryzieniu i niszczeniu przedmiotów w domu, pomagają rozładować energię, a także zbliżają pupila właściciela. Zoo Centrum 24 oferuje szeroki wybór zabawek do zabawy samodzielnej, a także do zabawy z właścicielem. Dzięki zabawkom treningowym, zapewnisz psu właściwy trening, co pomoże utrzymać mu dobrą kondycję i zdrowie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów