Trixie Grzebień Obrotowy

Nowy produkt

Trixie Grzebień Obrotowy nadaje się idealnie do łagodnej pielęgnacji sierści.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,26 zł.


9,99 zł brutto

Opis produktu

Trixie Grzebień Obrotowy nadaje się idealnie do łagodnej pielęgnacji sierści. Obracające się bolce zapobiegają splątywaniu się włosów oraz sierści, dzięki czemu pies bądź też kot nie odczuwa żadnego ciągnięcia za sierść podczas czesania. Czesanie sierści u psów i kotów ze średnim i długim włosem powinno odbywać się nie tylko szczotką ,ale również grzebieniem. Sierść w szczególności za uszami, na ogonie i pod brzuchem ma tendencje do splątywania i kołtunienia się dlatego powinna być regularnie czesana.
Czesanie powinno się rozpoczynać rzadszym grzebieniem, a dopiero później w zależności od rodzaju sierści kończyć się grzebieniem o średniej gęstości lub grzebieniem gęstym. Ponadto grzebień obrotowy firmy Trixie jest dostępny w dwóch dogodnych wymiarach.

Długości:
- 13 cm
- 18 cm

PORADY OD ZOOCENTRUM24
Czesanie
jest ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym, umożliwia wentylację skóry i sierści, pobudza krążenie, pozwala usunąć martwy włos i stymuluje wzrost nowego zdrowego owłosienia. Pozostawienie martwego włosa powoduje złe dotlenienie skóry i może doprowadzić do powstania podrażnień lub stanów zapalnych.

Więcej informacji

Producent: Trixie
Rodzaj: Grzebień
Przeznaczenie: Pielęgnacja
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Grzebień Obrotowy

Trixie Grzebień Obrotowy

Trixie Grzebień Obrotowy nadaje się idealnie do łagodnej pielęgnacji sierści.

Produkty powiązane