Z każdym pytaniem lub ciekawą propozycją możesz do nas napisać na naszym facebookowym profilu. Służymy pomocą przy wyborze pożywienia i akcesoriów dla Twojego pupila. Odpowiadamy na wszelkie pytania związane z zamówieniami w naszym sklepie. Ta wygodna forma kontaktu, w czasie godzin pracy, pozwala nam odpowiadać na większość pytań w przeciągu 15 minut.

 

Oprócz wysyłki kurierskiej korzystamy również z paczkomatów firmy Inpost. To wygodne narzędzie pozwoli Ci odebrać paczkę we wcześniej ustalonym punkcie Inpost, każdego dnia o dowolnej godzinie – koniec z wyczekiwaniem na kuriera.

 

To nie wszystko! Przy zamówieniu powyżej 99 złotych oferujemy darmową dostawę na terenie całego kraju. Jeśli mieszkasz w Lublinie paczkę postaramy się dowieźć jeszcze szybciej! Sprawdź również inne formy dostawy.

 

Do wybranych zamówień możesz otrzymać jeden z 12 gratisów do wyboru. Może to być kość, kilka drobnych smakołyków czy praktyczny sznur do zabawy. Sam decydujesz jaką niespodziankę sprawisz swojemu podopiecznemu. Jeśli jesteś naszym stałym klientem z pewnością otrzymasz również kody rabatowe do wykorzystania w naszym sklepie.