Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Calista

Karma tworzona jest wyłącznie przez osoby kochające zwierzęta, dla których na pierwszym miejscu liczy się zdrowie i szczęście Twojego czworonoga. Calista nie tylko zaspakaja najważniejsze potrzeby psów i kotów dostarczając im niezbędne witaminy i składniki odżywcze, ale stale i nieprzerwanie dąży do coraz lepszego udoskonalania swojego produktu. Karmy Calista są najwyższej jakości, a dowodem na to jest przeprowadzana szczegółowa analiza wewnętrzna i zewnętrza, która ma określić zarówno jakość pojedynczych składników jak i stopień rozpadu skrobi, walory smakowe oraz strawność.


Jakość oferowanych przez Calistę karm dla psów i kotów została nagrodzona wieloma certyfikatami, taki jak GMP (Good Manufacturing Practice), IFS (International Featured Standard) oraz BRC (British Retail Consortium). Kupując produkty firmy Calista masz więc pewność, że podajesz swojemu pupilowi najlepszej jakości karmę pełną składników jakie potrzebuje do codziennej aktywności. Co więcej Belgijskie karmy Calista wyróżniają się wysoką zawartością mięsa, witamin, minerałów i probiotyków, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy i trawienie Twojego pupila.


Calista znana jest również ze swojego niepowtarzalnego smaku, któremu nie oprze się żaden pies czy kot, nawet najbardziej wybredny. W swojej ofercie Calista oferuje karmy specjalistyczne dla szczeniąt, psów młodych i dorosłych, dla kotów dorosłych i tych sterylizowanych. Dostępne smaki karm są zróżnicowane i każdy wybierze coś dla swojego pupila.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów