Najczęściej kupowane

Sprzątanie

Sprzątanie po Twoim psie nie ogranicza się tylko do wyrzucania pustych worków po psiej karmie czy regularnego czyszczenia misek po jedzeniu i wodzie. Jako odpowiedzialny właściciel czworonoga twoim obowiązkiem jest sprzątanie także nieczystości jakie pozostawia po sobie pies na spacerze. Odchody jakie pozostawia po sobie Twój pupil powinny za ka...

Sprzątanie po Twoim psie nie ogranicza się tylko do wyrzucania pustych worków po psiej karmie czy regularnego czyszczenia misek po jedzeniu i wodzie. Jako odpowiedzialny właściciel czworonoga twoim obowiązkiem jest sprzątanie także nieczystości jakie pozostawia po sobie pies na spacerze. Odchody jakie pozostawia po sobie Twój pupil powinny za każdym razem trafiać w przeznaczony do tego woreczek, który następnie trzeba wyrzucić do najbliższego kosza lub takiego, który jest specjalnie przeznaczony do tego typu odpadków. Z pozoru czynność sprzątania odchodów może wydawać się nieprzyjemnością, lecz zostawiając po psie czyste trawniki nie tylko dajesz dobry przykład innym właścicielom psów ale także gwarantujesz, że nikt w takie nieczystości przypadkowo nie wdepnie. Co dopiero byłoby dużą nieprzyjemnością zarówno dla tej osoby jak i dla nas samych.

Obecne w naszej ofercie woreczki na odchody takich renomowanych i znanych marek jak Trixie oraz Earth Rated, sprawią iż sprzątanie po psie będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej ekologiczne. W naszym sklepie posiadamy woreczki całkowicie biodegradowalne, czyli takie, które łatwo poddają się rozkładowi i tym samym nie zanieczyszczają środowiska jak zwykłe worki foliowe. Dostępne są w opakowaniach zawierających po kilkaset sztuk, dzięki czemu jednym zakupem można zrobić zapas na cały miesiąc. Jednocześnie można zabierać ze sobą kilka sztuk bez konieczności noszenia całego nakładu woreczków. Łatwe w użytkowaniu nie sprawiają żadnych problemów z usuwaniem odchodów z ziemi, zapewniając całkowitą ochronę przed fizycznym przypadkowym kontaktem z nieczystościami. W naszej ofercie znajdą państwo także stylowe etui na woreczki, który można przypiąć do paska spodni, torebki czy sportowej smyczy zakładanej na nadgarstek dzięki dołączonemu paskowi z rzepem. Etui bez problemu mieści się także w kieszeni i posiada specjalny otworek, dzięki któremu szybko wyciągniemy pojedynczy woreczek. U nas także kupisz specjalne zapachowe woreczki, które skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy. Dzięki takim woreczkom o zapachu na przykład lawendy, możesz wyrzucić odpady do normalnego kosza nie martwiąc się o nieprzyjemny swąd przeszkadzający przechodniom.

Więcej

Sprzątanie Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów