Najczęściej kupowane

Króliki i gryzonie

ZooCentrum24 oferuję szeroki wybór karm dla gryzoni które zasmakują nawet najwybredniejszym pupilom. Oferowane przez nas karmy są najwyższej jakości renomowanych producentów takich jak Vitapol czy Tropifit. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo również przysmaki i akcesoria dla gryzoni wysokiej jakości. Oferujemy także szeroki wybór klatek dla...

ZooCentrum24 oferuję szeroki wybór karm dla gryzoni które zasmakują nawet najwybredniejszym pupilom. Oferowane przez nas karmy są najwyższej jakości renomowanych producentów takich jak Vitapol czy Tropifit. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo również przysmaki i akcesoria dla gryzoni wysokiej jakości. Oferujemy także szeroki wybór klatek dla gryzoni które przypadną do gustu i właścicielowi i pupilowi.

Więcej

Króliki i gryzonie Jest 87 produktów.

Podkategorie

 • Żywienie

  Dość istotną kwestią przy wyborze pokarmu jest to, że każdy gryzoń i królik ma indywidualne wymagania dotyczące pokarmu i należy wziąć to pod uwagę przy zakupie. W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni pokarm dla swojego pupila renomowanych firm takich jak: Herbal Pets, Versele-Laga itp. Nie zależnie czy potrzebujesz pokarmu dla chomika, myszki, świnki morskiej czy królika miniaturki u nas kupisz wszystko czego potrzebujesz.

 • Pielęgnacja i profilaktyka

  Pokarmy dla gryzoni, zazwyczaj pokrywają w pełni zapotrzebowanie na witaminy i inne składniki odżywcze. Witaminy uzupełniające mogą pomóc przy problemach skórnych czy w utrzymaniu futerka w świetnej kondycji. Należy jednak uważać, aby nie przedawkować preparatów odżywczych. Zaleca się w tym celu konsultację z lekarzem weterynarii.

 • Zabawki i akcesoria

  Zabawki dla gryzoni

 • Otoczenie i transport

  W ZooCentrum24 znajdziesz odpowiednią klatkę dla swojego Pupila. Klatki z oferty naszego sklepu są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, co zapewni długą trwałość i łatwość czyszczenia. Klatki dostępnę są w różnych wersjach kolorystycznych i wyposarzeniowych, które spełnią najwyższe oczekiwania zwierzaka i Właściciela. Posiadamy w ofercie klatki renomowanej firmy Inter-Zoo.

 • Higiena

  Podłoża dla gryzoni to obowiązkowy element wyposażenia w każdym domu w którym zyją gryzonie. W naszej ofercie znajdziesz sianka, trociny grube i prasowane, żwirki drewniane itp. Posiadamy w ofercie również piaski do kąpieli dla gryzoni, a także szampony. W naszym sklepie znajdziesz również akcesoria takie jak obcinaczki do paznokci czy małe szczotki dla gryzoni.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów