Najczęściej kupowane

Pielęgnacja uszu i oczu

Zmysły są zdecydowanie jedną z tych cech, których człowiek może pozazdrościć zwierzętom. W zależności od środowiska w jakim żyje zwierzę i od trybu życia jaki prowadzi, rozwija zmysły, które są mu najbardziej przydatne. Dzięki nim jest w stanie zrozumieć otaczający go świat. Pielęgnacja oczu i uszu jest niezwykle ważna dla prawidłowego funkcjono...

Zmysły są zdecydowanie jedną z tych cech, których człowiek może pozazdrościć zwierzętom. W zależności od środowiska w jakim żyje zwierzę i od trybu życia jaki prowadzi, rozwija zmysły, które są mu najbardziej przydatne. Dzięki nim jest w stanie zrozumieć otaczający go świat. Pielęgnacja oczu i uszu jest niezwykle ważna dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju pupila, dlatego powinniśmy otoczyć szczególną opieką zmysły naszych psów.

Oczy naszego pupila powinny być nie tylko radosne, ale także czyste i błyszczące. W celu przeprowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych oczu warto zaopatrzyć się w dobry kosmetyk do tego przeznaczony. Na rynku znajdziesz dwa rodzaje środków do pielęgnacji oczu psa. Jedne stosuje się bezpośrednio do przemywania gałki ocznej, drugie służą do pozbywania się zażółceń i śladów łez pod okiem. Zoocentrum24 w swojej bogatej ofercie preparatów dla psów posiada oba z wymienionych środków do pielęgnacji oczu. Możesz wybierać spośród produktów firmy Over Zoo lub Frontline. Co ważne preparaty te są uniwersalne i można je podawać zarówno psu, jak i kotu. Pomyśl, czy jest coś bardziej rozczulającego niż widok Twojego psa spoglądającego na Ciebie swoimi wielkim, pełnymi miłości oczami? Aby taki widok nie stał Ci się obcy, musisz otoczyć oczy Twojego zwierzaką troskliwą opieką i stosować najlepszej jakości produkty do pielęgnacji okolic oczu.

Dla psa równie ważny jest zmysł słuchu, dlatego nie zapominaj o zabiegach pielęgnacyjnych uszu. Pielęgnacja oczu i uszu wymaga od nas takiej samej uwagi. Dbając o zdowie psiaka sięgnij po specjalne środki pielęgnacyjne. Wystarczy regularnie podawać czworonogowi odpowiednie środki przeznaczone dla psów, które znajdziesz w ofercie Zoocentrum24. Sklep proponuje kilka rodzajów preparatów do pielęgnacji uszu w różnych cenach, dlatego bez problemu wybierzesz taki, który będzie odpowiadał preferencjom Twoim i Twojego zwierzaka. Dzięki regularnym zabiegom pielęgnacyjnym nie będziesz musiał martwić się, że Twój psiak nie usłyszy gdy zawołasz go na spacerze. W ten sposób dbasz nie tylko o jego zdrowie ale i bezpieczeństwo. Pies biegając przebywa blisko ziemi, dlatego jego oczy i uszy są szczególnie narażone na działanie kurzu i innych zanieczyszczeń. Nie zapomnij dbać o ich higienę i zaopatrz się w produkty dla psów dostępne w ofercie Zoocentrum24.

Więcej

Pielęgnacja uszu i oczu Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów