Najczęściej kupowane

Karmidła i poidła

Karmidła i poidła to idealne rozwiązanie dla psa lub kota, który ma problemy z nadmiernym spożywaniem posiłku lub piciem wody. Dzięki automatycznemu, samoczynnemu dozowaniu jedzenia i wody przez specjalne dozowniki, Twój pupil będzie jadł w bezpiecznym i zdrowym dla niego tempie. Karmidła i poidła dostępne na rynku pozwalają na przygotowanie zap...

Karmidła i poidła to idealne rozwiązanie dla psa lub kota, który ma problemy z nadmiernym spożywaniem posiłku lub piciem wody. Dzięki automatycznemu, samoczynnemu dozowaniu jedzenia i wody przez specjalne dozowniki, Twój pupil będzie jadł w bezpiecznym i zdrowym dla niego tempie. Karmidła i poidła dostępne na rynku pozwalają na przygotowanie zapasu jedzenia i wody w przeznaczonym dla tego hermetycznie zamykanym pojemniku. Pojemniki te połączone z dołączonymi do zestawu miskami uzupełniają je poprzez otwory, z których wysypuje się automatycznie karma lub wypływa woda wraz z ubytkiem zawartości miski. Jest to genialna opcja dla wiecznych głodomorów lub świetne rozwiązanie przygotowania wody podczas upałów.

W naszej ofercie znajdą państwo stylowe dozowniki na pokarm i wodę firmy Yarro, w estetycznych i miłych dla oka kolorach i kształtach. Dozowniki te idealnie wkomponują się w stylistykę mieszkania zapewniając jednocześnie stały dostęp do pokarmu dla wszystkich posiadanych czworonogów. Hermetyczne, szczelne zamykania pojemników gwarantują zawsze świeżą suchą karmę i wodę bez zanieczyszczeń, pożegnaj czas kiedy nadmiar jedzenia w misce się psuł. Kolejnym atutem karmideł i poideł jest wykonanie z nietoksycznego tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości, które łatwo daje się czyścić pod bieżącą wodą. Na plus trzeba zaliczyć także antypoślizgowe gumowe stopki dołączonych do kompletu misek, które uniemożliwiają przesuwanie poideł i karmideł w trakcie jedzenia psa lub kota. Dzięki przeźroczystej konstrukcji można na bieżąco kontrolować ilość i jakość pozostałego jedzenia w dozowniku. Posiadane w naszej ofercie dozowniki firmy Yarro idealnie nadają się także, gdy mamy zamiar zostawić psa lub kota samego w domu na wiele godzin. Dzięki dozownikom nie musisz się martwić o brak jedzenia w misce pupila lub prosić sąsiada o nakarmienie Twojego pupila. Po zainwestowaniu w karmidło i poidło Twój pupil karmił się będzie sam, Ty zaś ograniczysz się jedynie do okresowego napełniania pionowego pojemnika. Dozowniki w naszej ofercie dostępne są w dwóch wygodnych rozmiarach i w aż trzech kolorach.

Więcej

Karmidła i poidła Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów