Najczęściej kupowane

Neutralizatory zapachu

Każdy pies, niezależnie od wieku i rasy, może wydzielać nieprzyjemny dla człowieka zapach. Neutralizator zapachu psa skutecznie pomoże zmniejszyć własną woń czworonoga, a także zapach w jego otoczeniu. W przypadku szczeniąt dużym wyzwaniem jest utrzymanie pomieszczenia w czystości ze względu na konieczność nauki pupila załatwiania swoich potrzeb...

Każdy pies, niezależnie od wieku i rasy, może wydzielać nieprzyjemny dla człowieka zapach. Neutralizator zapachu psa skutecznie pomoże zmniejszyć własną woń czworonoga, a także zapach w jego otoczeniu. W przypadku szczeniąt dużym wyzwaniem jest utrzymanie pomieszczenia w czystości ze względu na konieczność nauki pupila załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych na zewnątrz. Zanim dojdziesz do wprawy w tym temacie, zapewne będziesz musiał zmierzyć się z czyszczeniem mokrej plamy na kanapie czy wykładzinie. Problem dotyczy także starszych, słabych psów, których stan zdrowia utrudnia trzymanie moczu i załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych. Dobrym rozwiązaniem na pozbycie się drażniącej woni będzie neutralizator zapachu psiego moczu, dostępne w ofercie naszego sklepu. Pamiętaj o tym, że zwykła woda z mydłem może okazać się tutaj niewystarczająca. Warto zaopatrzyć się w profesjonalne produkty, które są znacznie skuteczniejsze w porównaniu z domowymi sposobami ponieważ skutecznie wywabiają także zapachy. Dzięki temu pies nie będzie wracał kolejny raz w te same miejsca, co mogłoby mieć miejsce w wyniku skojarzenia zapachu moczu.

Mocz psa charakteryzuje się specyficzną wonią, której pozbycie się wymaga od nas sięgnięcia po specjalne środki. Podobnie, jak w przypadku przykrego zapachu wydzielanego z pyska psa lub potu w czasie upału. Neutralizator zapachów psa pomoże pozbyć się nieprzyjemnej woni i sprawi, że pokój zacznie pachnieć lekkimi, delikatnymi aromatami. W ofercie naszego sklepu znajdziesz neutralizatory zapachu psa w różnej postaci i o różnym przeznaczeniu, dlatego z łatwością dobierzesz odpowiedni produkt i dopasujesz go do swoich potrzeb. Proponujemy neutralizatory dla pozbycia się zapachu cieczki, zmniejszające zainteresowanie samców, o woni, która nie drażni zwierząt i nie wydziela dodatkowej nuty zapachowej. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z neutralizatorami w wygodnej formie sprayu. Wybrany neutralizator zapachów psiego moczu nie tylko pomoże Ci uporać się z nieprzyjemnym zapachem, ale także z zanieczyszczonymi powierzchniami. Neutralizator zapachu psa o właściwościach myjąco-piorących doskonale sprawdzi się w przypadku czyszczenia plam moczu, sierści czy psich wydzielin. Wielofunkcyjność preparatów sprawia, że można stosować je również w celu neutralizacji zapachów stęchlizny czy pleśni.

Więcej

Neutralizatory zapachu Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów