Neutralizatory zapachu

Każdy pies, niezależnie od wieku i rasy, może wydzielać nieprzyjemny dla człowieka zapach. W przypadku szczeniaków dużym wyzwaniem jest utrzymanie pomieszczenia w dobrej kondycji, ze względu na konieczność nauki pupila załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych na zewnątrz. Zanim dojdziesz do wprawy w tym temacie, zapewne będziesz musiał zmierzy...

Każdy pies, niezależnie od wieku i rasy, może wydzielać nieprzyjemny dla człowieka zapach. W przypadku szczeniaków dużym wyzwaniem jest utrzymanie pomieszczenia w dobrej kondycji, ze względu na konieczność nauki pupila załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych na zewnątrz. Zanim dojdziesz do wprawy w tym temacie, zapewne będziesz musiał zmierzyć się z czyszczeniem mokrej plamy na kanapie czy wykładzinie. Problem dotyczy także starszych, słabych psów, których stan zdrowia utrudnia załatwienie swoich potrzeb fizjologicznych. Dobrym rozwiązaniem na pozbycie się drażniącej woni będą neutralizatory zapachu, dostępne w ofercie naszego sklepu.

Pamiętaj o tym, że zwykła woda z mydłem może okazać się tutaj niewystarczająca. Warto zaopatrzyć się w profesjonalne produkty, które są znacznie skuteczniejsze w porównaniu z domowymi sposobami.

Mocz psa charakteryzuje się specyficzną wonią, której pozbycie się wymaga od nas sięgnięcia po specjalne środki. Podobnie, jak w przypadku przykrego zapachu wydzielanego z pyska psa lub potu w czasie upału. Neutralizatory zapachu dla psów pomogą pozbyć się nieprzyjemnej woni i sprawią, że w pokój zacznie pachnieć lekkimi, delikatnymi aromatami.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz neutralizatory zapachu w różnej postaci i o różnym przeznaczeniu, dlatego z łatwością dobierzesz odpowiedni produkt i dopasujesz go do swoich potrzeb. Proponujemy neutralizatory dla pozbycia się zapachu cieczki, zmniejszający zainteresowanie samców, o woni, który nie drażni zwierząt i nie wydziela dodatkowego nuty zapachowej. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z neutralizatorami w wygodnej formie sprayu. Wybrane neutralizatory zapachu nie tylko pomogą Ci uporać się z nieprzyjemnym zapachem, ale także z zanieczyszczonymi powierzchniami. Neutralizatory zapachu o właściwościach myjąco-piorących doskonale sprawdzą się w przypadku czyszczenia zabrudzenia od moczu, sierści czy psich wydzielin. Wielofunkcyjność preparatów sprawia, że można stosować je również w celu neutralizacji zapachów stęchlizny czy pleśni.  

Więcej

Neutralizatory zapachu Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów