Preparaty na pasożyty

Pasożyty są zmorą każdego właściciela czworonoga. Stanowią zagrożenie nie tylko dla psów, ale również dla ludzi, dlatego tak ważne jest by odpowiednio zabezpieczyć naszego pupila. Kiedy mowa o psich pasożytach, większość pomyśli o pchłach i kleszczach, jednak problem jest znacznie szerszy. Poza pasożytami żerującymi na powierzchni skóry istnieją...

Pasożyty są zmorą każdego właściciela czworonoga. Stanowią zagrożenie nie tylko dla psów, ale również dla ludzi, dlatego tak ważne jest by odpowiednio zabezpieczyć naszego pupila. Kiedy mowa o psich pasożytach, większość pomyśli o pchłach i kleszczach, jednak problem jest znacznie szerszy. Poza pasożytami żerującymi na powierzchni skóry istnieją także pasożyty wewnętrzne. Ze względu na ryzyko choroby powinieneś zadbać o prawidłową ochronę dla Twojego psa przez cały rok, nie tylko w okresie wzmożonej aktywności kleszczy.

Psy mogą zarazić się pasożytami w różny sposób i w różnych sytuacjach. Objawy kliniczne zakażenia pasożytami u dorosłych psów wykrywane są sporadycznie, dlatego należy pamiętać, że odrobaczanie powinno mieć charakter profilaktyczny, a nie leczniczy. Skuteczne preparaty na pasożyty dla psów znajdziesz w Zoocentrum24. Oferujemy szereg produktów, za pomocą których zwalczysz problem pasożytów. Możesz skorzystać z bogatej oferty sklepu, dzięki czemu z łatwością dobierzesz preparat idealny dla Twojego zwierzaka.

Wśród preparatów zwalczających pasożyty zewnętrzne znajdziemy między innymi krople, obroże czy spraye. Możesz dopasować je do wagi, wielkości i wieku Twojego pupila, dzięki czemu nie wyrządzisz mu żadnej szkody. Z uwagi na obecnie panującą plagę kleszczy, ochrona przed nimi jest szczególnie ważna. Kleszcze przenoszą wiele zagrażających życiu psa chorób, takich jak: babeszjoza czy borelioza. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz również preparaty zwalczające pasożyty wewnętrzne. Preparaty na pasożyty dostępne są w różnych przedziałach cenowych, dlatego bez problemu dopasujemy produkty do naszych możliwości finansowych. Każdy właściciel czworonoga musi mieć świadomość, że pasożyty zwierzęce mogą być niebezpieczne również dla ludzi, szczególnie dla dzieci. Pies, który jest nosicielem może przenosić jaja pasożytów na sierści, które w czasie głaskania łatwo przedostają się na nasze ręce. Stosując tabletki odrobaczające, dbasz zarówno o bezpieczeństwo swojego psa i rodziny.

Więcej

Preparaty na pasożyty Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów