Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Orijen

Najwyższa jakość karmy Orijen


Jest to kanadyjska firma zajmująca się produkowaniem żywności dla zwierząt. Jednym z najważniejszym składnikiem jest mięso, każda karma posiada ponad 80% mięsa! Pies pochodzi od wilka dlatego karma zawiera świeże i surowe mięsa tak aby jak najbardziej odzwierciedlały biologiczne i naturalne zapotrzebowanie psów. Oparte tylko i wyłącznie na świeżym mięsie i białku pochodzenia zwierzęcego. Miłośnicy zwierząt zaufali firmie Orijen na całym świecie. Dzięki tak dużej dawce mięsa zawsze jest chętnie zjadana przez psy czy koty. Tworzone z myślą o zwierzakach a przede wszystkim o ich prawidłowy rozwój. Oferta karmy Orijen jest stosunkowo duża. Znajdziemy w niej karmy dla szczeniąt, psów dorosłych, seniorów czy też dla psów o podłożu alergicznym.Żadna karma Orijen nie zawiera zboża, dlatego jest polecana dla psów z alergią. Również bogate zastosowanie warzyw i owoców ma znaczący wpływ na wystąpienie alergii. Jest to również świetne zastosowanie naturalnych składników mineralnych, bez innych dodatkowych suplementów. Różnorodne składniki odzwierciedlają świeżość i bogactwo mięs stosowanych w karmie.
Produkty dostarczane są zawsze od zaufanych hodowców, świeże ryby zawsze poławiane z naturalnego środowiska pochodzące od Phila z Keltic Seafood z Kolumbii Brytyjskiej zaś mięso bizona od Rogera z Canadian Rangeland w Lacombe z regiony Alberty w Kanadzie.


Zróżnicowana dieta jest domeną karmy Orijen


Zastosowała ciekawe rozwiązanie na różnorodność mięs. Zastosowano np. mięso bizona, dzika, jelenia, baraniny i jagnięciny. Mięso z bizona czy jelenia jest stosunkowo rzadko spotykane. Zastosowanie diety Wholepray nie jest stosowane przez żadne inne karmy dla psów. Jest to odpowiednik na biologiczne i jak najbardziej naturalne jedzenie, które zawierają w sobie aż 2/3 mięsa. Jest to odzwierciedlenie diety, którą każdy pies jadłby żyjąc na wolności. Zawierają i dostarczają największe wartości odżywcze w sposób jak najbardziej naturalny przybliżony do biologicznego. Karma Orijen dodaje jedynie do karmy cynk i miedź a w karmie dla kotów również cholinę.


Firma Orijen zdobyła wiele nagród za jak najbardziej biologiczne i naturalne jedzenie dla psów. Oceniana przez wybitnych ekspertów w dziedzinie żywienia zwierząt.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów