Najczęściej kupowane

Happy Dog

Karma Happy Dog to wszystko czego potrzebuje Twój pies. Jest stworzona przez miłośników psów z rodzinnego przedsiębiorstwa z tradycjami od 1765 roku. Cechą szczególną karm są starannie wyselekcjonowanie składniki dostarczane przez lokalnych dostawców. Wszystkie karmy Happy Dog są tworzone z uwzględnieniem indywidualnych cech czworonoga takich ja...

Karma Happy Dog to wszystko czego potrzebuje Twój pies. Jest stworzona przez miłośników psów z rodzinnego przedsiębiorstwa z tradycjami od 1765 roku. Cechą szczególną karm są starannie wyselekcjonowanie składniki dostarczane przez lokalnych dostawców. Wszystkie karmy Happy Dog są tworzone z uwzględnieniem indywidualnych cech czworonoga takich jak wiek, wielość, rasa, aktywność fizyczna czy preferencje żywieniowe. Odpowiednio dobrana ilość substancji odżywczych gwarantuje wysoką przyswajalność pokarmu na poziomie 90%.

Warto zwrócić uwagę na karmę Happy Dog Baby Maxi opracowaną dla dużych ras, które w wielu dorosłym osiągną wagę co najmniej 26 kilogramów. Karma ta powinna być podawana od czwartego tygodnia życia do piątego miesiąca życia włącznie. Od szóstego miesiąca życia należy przejść na podawanie karmy Happy Dog Maxi Junior. To kompletne rozwiązanie dla młodych psów dużych ras od 26 kg masy ciała psa dorosłego. 

Happy Dog oferuje również karmę dla mniejszych ras. Adult Mini posiada pięć źródeł białka. Jednym z nich są wyjątkowo odżywcze małże nowozelandzkie. Jest to karma bezglutenowa z niską zawartością tłuszczu na poziomie 14% z niezbędnymi, nienasyconymi kwasami tłuszczowymi Omega-3 i Omega-6.

Jest Twój pupil cierpi na nadwagę wybierz karmę odchudzającą. Light to dietetyczna karma dla zmniejszenia wagi. Zawiera wyjątkowe bogactwo błonnika (16%), który pozytywnie wpływa na trawienie. Jest również znakomitym źródłem L-karnityny dającej pupilowi energii.

Karma Happy Dog zbiera pozytywne opinie naszych klientów. Odznacza się wysoką smakowitością dlatego cała dzienna porcja pokarmu znika w kilka chwil!

Więcej

Happy Dog W tej kategorii nie ma produktów.