Najczęściej kupowane

Katalog

Producent:
Transportery i klatki

Transportery i klatki dla zwierząt to pierwsza rzecz, która przychodzi nam na myśl jeśli potrzeba przetransportować czworonoga w odległe miejsce. Nie ważne czy do weterynarza, do innego miasta czy do dalekiej rodziny, transportery i klatki idealnie nadają się do wszystkich rodzajów podróży. Można je zabrać ze sobą do samochodu, miejskiego transp...

Transportery i klatki dla zwierząt to pierwsza rzecz, która przychodzi nam na myśl jeśli potrzeba przetransportować czworonoga w odległe miejsce. Nie ważne czy do weterynarza, do innego miasta czy do dalekiej rodziny, transportery i klatki idealnie nadają się do wszystkich rodzajów podróży. Można je zabrać ze sobą do samochodu, miejskiego transportu publicznego, do pociągu, a nawet niektóre modele do samolotów. Specjalne lekkie i wygodne transportery przypominające torby można zabrać ze sobą nawet na pieszą wycieczkę. Jednak pamiętajmy, że dostępne na rynku transportery i wszelkie przenośne klatki przeznaczone są dla gryzoni, kotów i małych psów. Dużego, ponad czterdziestokilogramowego pieska warto usadzić na tylnym siedzeniu samochodu. Jeśli zdecydujemy się podróżować z tak dużym czworonogiem środkami komunikacji miejskiej, trzeba pamiętać o obowiązkowej smyczy i kagańcu.

Przy wyborze transporterów i klatek szczególną uwagę trzeba zwrócić na ich rozmiar. Twój pupil powinien mieć wystarczająco miejsca, żeby się w niej obrócić i położyć. Nie powinien mieć w żaden sposób skrępowanych ruchów. Prócz wygody poważną kwestią jest sama budowa transportera lub klatki, większość z nich jest skonstruowana w taki sposób, by zapewnić jak najlepszą wentylację dzięki licznym otworkom zarówno z boku obudowy, jak i z przodu a nawet z góry. Warto zwrócić uwagę na samo tworzywo, z którego zbudowany jest transporter. Sztuczne tworzywa o wysokiej jakości i wytrzymałości dają się łatwo czyścić z zabrudzeń. Ponadto coraz częściej występują "dwu częściowe" klatki, które można pozbawić górnej części i wygodnie umyć.

Podsumowując zakup transportera lub klatki powinien być dobrze przemyślany, nie warto także oszczędzać jeśli zamierzamy podróżować samolotami. Według dyrektywy Unii Europejskiej, klatki powinny mieć wystarczająco miejsca dla Twojego pupila, by ten mógł się swobodnie poruszać. W innym wypadku niektóre linie lotnicze mogę odmówić przetransportowania zwierzaka samolotem. Na szczęście transportery nie są zbyt dużym wydatkiem.Warto zainwestować w większe rozmiarem modele, zwłaszcza gdy Twój zwierzak jeszcze rośnie. W naszej ofercie znajdą państwo modele transporterów i klatek ze znanych firm Yarro oraz Trixie.

Więcej

Transportery i klatki Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów