Najczęściej kupowane

Karmy suche dla Kota

Sucha karma dla kota

Bez wątpienia suche karmy dla kota są bardzo wygodną formą karmienia kotów. Nie tylko ze wzgląd na łatwość podawania przez właściciela, ale również ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych, mineralnych, białka oraz tłuszczy. Sucha karma jest podstawą diety, fundamentem do zdrowia Twojego kota. Zaś twarde i chrupk...

Sucha karma dla kota

Bez wątpienia suche karmy dla kota są bardzo wygodną formą karmienia kotów. Nie tylko ze wzgląd na łatwość podawania przez właściciela, ale również ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych, mineralnych, białka oraz tłuszczy. Sucha karma jest podstawą diety, fundamentem do zdrowia Twojego kota. Zaś twarde i chrupkie kawałki czyszczą zęby i masują dziąsła usuwając w ten sposób wszelkie zanieczyszczenia. Karmy suche nadają się zarówno dla kociąt jak i dla kotów starszych, należy jedynie dobrać pokarm pod indywidualne potrzeby kota. Ze względu na małą zawartość wilgoci w suchych karmach, zaleca się, żeby kot cały czas miał dostęp do świeżej wody w osobnej misce. Dobór suchej karmy powinien być poważnie przemyślany i najlepiej skonsultowany z weterynarzem lub chociażby z pracownikiem sklepu zoologicznego. Trzeba brać pod uwagę wiek kota i jego aktywność fizyczną. Najlepszym wyborem są tak zwane karmy suche Premium, które zostały przygotowane z myślą o zdrowiu Twojego pupila. W przeciwieństwie do zwykłych suchych karm dostępnych w znanych hipermarketach, karmy Premium nie zawierają zbędnych zbożowych zapychaczy i posiadają duże ilości białka oraz tłuszczy, które wspomagają rozwój miałczącego pupila.

Zapewnienie odpowiedniej karmy będzie miało pozytywny skutek na zdrowie, sierść, kondycję ale także na humor pupila. W naszej ofercie znajdą państwo specjalne karmy Premium takich marek jak Brit, Acana, Arion, Royal Canin, Prize i o wiele więcej. Jeśli naprawdę chcesz, żeby Twój kot zdrowo się odżywiał, warto rozejrzeć się za karmami bez zbędnych "zapychaczy". Takie wypełniacze karm to przeważnie zboże, które dla kotów nie stanowi jakiegoś specjalnego źródła witamin i składników odżywczych. Polecamy karmy marki Prize, które są "Grain Free" i robione z myślą o twoim kocie. Ponadto warto zainteresować się karmami hipoalerigcznymi i z wysoką zawartością białka. Takie karmy przeznaczone są dla czworonogów z problemami zdrowotnymi, zwykle wcześniej pracownik sklepu powinien doradzić jaką suchą karmę wybrać. Nie zapomnijmy o szerokim wachlarzu smaków, które skutecznie zachęcą każdego, nawet najbardziej wybrednego kota do pysznej uczty. 

Więcej

Karmy suche dla Kota Jest 78 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów