Najczęściej kupowane

Neutralizatory

Podstawowym zadaniem właściciela, który posiada zwierzę korzystające z kuwety, jest jej regularnie opróżnianie wraz z całkowitym czyszczeniem. Brak systematyczności pod tym względem może z czasem zniechęcić zwierzę do korzystania z kuwety i spowodować załatwianie potrzeb pupila poza nią. Czystość tego miejsca jest niezwykle ważna, gdyż brak higi...

Podstawowym zadaniem właściciela, który posiada zwierzę korzystające z kuwety, jest jej regularnie opróżnianie wraz z całkowitym czyszczeniem. Brak systematyczności pod tym względem może z czasem zniechęcić zwierzę do korzystania z kuwety i spowodować załatwianie potrzeb pupila poza nią. Czystość tego miejsca jest niezwykle ważna, gdyż brak higieny może doprowadzić do rozwoju bakterii oraz pojawienia się nieprzyjemnego zapachu.

Producenci wychodzą naprzeciw potrzebom zwierząt, jak i ich opiekunów. To wszystko za sprawą neutralizatorów, które tak prężnie wkroczyły na rynek. Dzięki nim możemy zneutralizować nieprzyjemny zapach i zahamować rozwój bakterii oraz grzybów. Przeznaczone są do stosowania w kuwecie, gdzie mają za zadanie przedłużyć wydajność żwirku, a także przedłużyć czas jego eksploatacji. Swoje zastosowanie znajdą również poza nią, gdzie mogą być bezpośrednio użyte na nieczystości pozostawione przez pupila.

Neutralizatory dostępne są na rynku w wielu naturalnych zapachach, tak by nie zniechęcały zwierzęcia do korzystania z kuwety. Dużą zaletą tego produktu są właściwości odkażające, zabijające przykry zapach oraz baza powstała na naturalnych składnikach. Produkty zostały opracowane zgodnie z doświadczonymi hodowcami, w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu pielęgnacji i profilaktyki.

Neutralizatory można stosować na dno kuwety, tak aby likwidowały mikroorganizmy, a także zapobiegały klejeniu się mokrego żwirku. Do ich zalet należy przede wszystkim utrzymanie higieny zwierząt w warunkach domowych. Stały się praktycznym dodatkiem, który pomoże w dbaniu i zapewnieniu komfortu w opiece nad pupilem. Za ich pomocą pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu i odświeżymy wnętrze swojego mieszkania. Posiadanie zwierząt nie musi wiązać się z bezskuteczną walką z przykrą wonią. Wybór odpowiedniego neutralizatora będzie dla każdego przyjaciela zwierząt doskonałym wyborem.

Więcej

Neutralizatory Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów