Najczęściej kupowane

Akcesoria

Posiadanie zwierząt domowych to duży obowiązek i jednocześnie ogromna przyjemność z towarzystwa kochanego futrzastego lub pierzastego przyjaciela, którego obecność umili każdy dzień. Aby mieć pewność, że Twoje zwierze będzie długo żyło i cieszyło się dobrym zdrowiem musisz odpowiednio o nie dbać. Niezbędne są do tego odpowiednie pokarmy, prepara...

Posiadanie zwierząt domowych to duży obowiązek i jednocześnie ogromna przyjemność z towarzystwa kochanego futrzastego lub pierzastego przyjaciela, którego obecność umili każdy dzień. Aby mieć pewność, że Twoje zwierze będzie długo żyło i cieszyło się dobrym zdrowiem musisz odpowiednio o nie dbać. Niezbędne są do tego odpowiednie pokarmy, preparaty do higieny, klatki i legowiska oraz specjalistyczne akcesoria dla zwierząt, które umożliwią odpowiednie dbanie o samopoczucie i higienę Twojego pupila i jego otoczenia.

Bardzo ważne jest, aby posiadać specjalne akcesoria do sprzątania otoczenia swojego zwierzaka. Jeśli posiadasz kota musisz mieć łopatkę do kuwety, dzięki której po każdej toalecie swojego sierściucha będziesz mógł uprzątnąć piasek w pojemniku i zapewnić kotu czyste miejsce do załatwiania swoich potrzeb. W takiej sytuacji przyda się też antybakteryjny neutralizator zapachów, który nie tylko pomoże pozbyć się przykrej woni wydobywającej się z kuwety, ale również uniemożliwi rozwój bakterii i wirusów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie Twojego kota. Neutralizatory zapachów są bardzo często produktami uniwersalnymi, które świetnie sprawdzają się zarówno w kociej kuwecie, jak i w klatce papug czy kanarków lub innych ptaków domowych.

Nie tylko zwierzęta czworonożne wymagają odpowiedniego dbania o higienę. Regularne porządkowanie ptasiej klatki jest również bardzo ważne. Za pomocą specjalnej łopatki należy pozbywać się ptasich odchodów, które jeśli będą zbyt długo zalegać na wyściółce klatki, mogą mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie Twoich papug, kanarków lub innych ptaków domowych, które w Twoim domu pełnią rolę ukochanego pupila wszystkich domowników. Zadbaj o higienę i czystość otoczenia swoich zwierzaków. Zakup specjalne akcesoria dla ptaków i innych zwierząt domowych, które ułatwią Ci regularne sprzątanie klatek i legowisk. Dzięki temu będziesz miał pewność, że w otoczeniu pupila nie rozwijają się niebezpieczne bakterie, grzyby i wirusy i że odpowiednio dbasz o zdrowie i dobre samopoczucie zwierzaków. 

Więcej

Akcesoria Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów