Najczęściej kupowane

Karmy weterynaryjne

Coraz więcej kotów wymaga specjalnej karmy, odpowiednio dobranej przez lekarza weterynarii. Jeśli Twój zwierzak cierpi na otyłość, cukrzycę, ma problemy z nerkami, stawami, czy pęcherzem to znak, aby zmienić sposób jego żywienia. Prawidłowo dopasowana do schorzenia karma weterynaryjna może nie tylko złagodzić skutki choroby, ale i wpłynąć na pra...

Coraz więcej kotów wymaga specjalnej karmy, odpowiednio dobranej przez lekarza weterynarii. Jeśli Twój zwierzak cierpi na otyłość, cukrzycę, ma problemy z nerkami, stawami, czy pęcherzem to znak, aby zmienić sposób jego żywienia. Prawidłowo dopasowana do schorzenia karma weterynaryjna może nie tylko złagodzić skutki choroby, ale i wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie naszego ukochanego kotka. Wybór odpowiedniej diety dla naszego chorego kota powinien zostać poprzedzony wizytą u weterynarza, który wskaże na jakie aspekty właściciel powinien zwrócić uwagę. Prawidłowe żywienie w trakcie wielu schorzeń pełni kluczową rolę w procesie leczenia. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele specjalistycznych karm, dlatego tak istotne przed zakupem jest skonsultowanie problemu z lekarzem weterynarii. Dzięki temu dieta będzie nie tylko dopasowana do choroby, ale także do wagi, wieku oraz trybu życia naszego kota. Karmy weterynaryjne posiadają białka i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, co przekłada się na wysoką przyswajalność przez koty. Mają także w swoim składzie wiele witamin i składników odżywczych, które pozytywnie wpływają na zdrowie kota. Inną rzeczą na którą warto zwrócić uwagę jest to, czy interesujące nas karmy weterynaryjne dla kotów pochodzą od licencjonowanego dystrybutora i sprzedawane są pod kontrolą specjalistów do spraw leczenia.

Karmy weterynaryjne sprawdzają się również doskonale u kotów z nietolerancją pokarmową, różnego rodzaju alergiami, schorzeniami trzustki, zaburzeniami jelitowo żołądkowymi, a także prawidłowe dobrane spowalniają procesy starzenia się mózgu u zwierzaków w podeszłym wieku. Obecnie, przy tak bogatym wyborze na rynku, nietrudno znaleźć karmę zapobiegającą schorzeniom, na które cierpi nasz miauczący pupil. W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę karm weterynaryjnych takich znanych marek jak Royal Canin, Trovet oraz Purina. Karmy te stanowią gwarancję prawidłowego leczenia oraz łagodzenia skutków choroby. Karma weterynaryjna dostępna na naszej stronie występuje zarówno w formie mokrej, jak i suchej, na bazie różnych gatunków mięsa, co ułatwi skomponowanie odpowiedniej diety. Ponadto w sprzedaży dostępne są także specjalne suplementy, które wspierają funkcjonowanie organizmu naszego kota.

Więcej

Karmy weterynaryjne Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów