Najczęściej kupowane

Katalog

Witaminy i suplementy

Witaminy i suplementy w diecie kota to idealne uzupełnienie każdej diety, zarówno suchej, mokrej jak i weterynaryjnej. Dzięki nim do organizmu kota docierają potrzebne do prawidłowego rozwoju witaminy i składniki odżywcze. Można je podawać zarówno kociętom, kotom dorosłym jak i kocicom w trakcie ciąży i karmienia młodych. Mimo iż karmy już same ...

Witaminy i suplementy w diecie kota to idealne uzupełnienie każdej diety, zarówno suchej, mokrej jak i weterynaryjnej. Dzięki nim do organizmu kota docierają potrzebne do prawidłowego rozwoju witaminy i składniki odżywcze. Można je podawać zarówno kociętom, kotom dorosłym jak i kocicom w trakcie ciąży i karmienia młodych. Mimo iż karmy już same w sobie mają witaminy, to w bardzo małej ilości. Warto więc podawać specjalne suplementy profilaktycznie żeby zachować zdrowie, energię i dobre samopoczucie kota. Witaminy nie tylko wpływają na zdrową skórę i sierść, ale wzmacniają stawy, kości, poprawiają metabolizm, układ trawienny, układ moczowy i dobrze je podawać kotom tuż po sterylizacji. Zaleca się wcześniejszą konsultację z lekarzem weterynarii, który doradzi kiedy i jakie witaminy podawać jakiemu kotowi. Dobierze odpowiednie preparaty do jego wagi, wieku i trybu życia. Można także skonsultować się z pracownikiem sklepu zoologicznego, jednak jego zalecenia należy potraktować jako radę a nie ostateczny werdykt. Pamiętajmy jednak, że witaminy pasujące dla kociąt nie koniecznie będą pasować dla kotów seniorów i odwrotnie, wiek i tryb życia kota ma wielkie znaczenie w doborze witamin. Są jednak preparaty uniwersalne, chociażby te, które posiadają w sobie lecytynę lub taurynę.

W naszej ofercie znajdą państwo witaminy i suplementy takich marek jak Dolfos, Mikita, Beaphar oraz Flawitol. Cieszą się one zaufaniem klientów i są cenione przez środowiska weteryraryjne za ich jakość, dobrej jakości składniki i bezpieczeństwo w stosowaniu. Posiadamy szeroki wachlarz witamin i suplementów, odpowiednich na każde schorzenie na jakie może zachorować kot oraz preparaty czysto profilaktyczne jako uzupełnienie normalnej diety. Dzięki różnym wariantom opakowań, każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy witaminy, które można przemycić w kociej misce pośród jedzenia, rozpuścić w wodzie lub tradycyjnie ręcznie podać naszemu pupilowi. Warto zainwestować w witaminy i suplementy jeśli drogie jest nam zdrowie naszego ukochanego miauczącego pupila. Produkty te są także idealne dla właścicieli kotów wystawowych, gdyż większość dostępnych na rynku witamin poprawia kondycję sierści i skóry.

Więcej

Witaminy i suplementy Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów