Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Bayer

Bayer Polska firma z tradycjami


Bayer Polska to międzynarodowa firma istniejąca na rynku już od ponad 150 lat. Działa na obszarach Life Science, czyli ochrony zdrowia i rolnictwa. Od 1919 roku jest liderem w zakresie badań i rozwoju produktów poświęconych do ochrony zdrowia zwierząt. Stale starzejące się społeczeństwa i rosnąca liczba ludności na całym świecie sprawiają, że rośnie zapotrzebowanie na innowacyjne leki i metody leczenia, dlatego też firma Bayer Polska prowadzi działalność badawczo-rozwojową, która przyczynia się do ulepszania produktów i tworzenia coraz to nowszych metod, chroniących zdrowie ludzi, zwierząt i roślin. Uczestniczą w projektach oraz konferencjach dotyczących podniesienia jakości życia, zdrowia i dobrostanu zwierząt. Firma Bayer pomaga zatem nie tylko lekarzom weterynarii, rolnikom dużych i małych gospodarstw rolnych, ale też szczęśliwym posiadaczom psów, kotów oraz innych zwierząt domowych.


Produkty firmy Bayer Polska


Firma Bayer Polska zajmuje się zapobieganiem, łagodzeniem oraz leczeniem schorzeń, z którymi borykają się zwierzęta domowe i gospodarskie. Oferują szeroki zakres produktów do ochrony przed chorobami przenoszonymi przez pasożyty (np. glisty, tasiemce czy nicienie), środki zapobiegające infekcjom bakteryjnym, dodatki paszowe oraz dezynfektant. Proponują preparaty zwalczające pchły i kleszcze, jak między innymi Advantix, Kiltix oraz Foresto, czyli innowacyjną obrożę zapewniającą ochronę przed różnymi gatunkami pasożytów nawet do 8 miesięcy. Ponadto, oferują takie produkty jak Drontal, Procox i Profedner, służące do samodzielnego odrobaczania kotów i psów. Aby pomóc naszym zwierzakom przy infekcjach bakteryjnych warto sięgać po preparaty marki Veraflox, Baytril czy Catosal, który stosuje się między innymi przy osłabieniu i wyniszczeniu organizmu na skutek niedożywienia, chorób zakaźnych czy ciężkiego porodu.


Ponadto, firma Bayer Polska zajmuje się zapobieganiem oraz leczeniem chorób pasożytniczych u trzody chlewnej, drobiu i bydła (np. preparaty z linii Baycox). Proponują dezynfektanty, odpowiadające za prawidłową higienę w hodowli zwierząt (Virkon S) dodatki paszowe, które zawierają substancje uzupełniające podstawowe składniki pokarmowe, witaminy i związki mineralne (Glutellac i Glutellac Piglet) oraz antybiotyki stosowane w leczeniu różnych zakażeń bakteryjnych (Baytril One i Ceffect)

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów