Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Pestell

Żwirki Pestell to optymalny wybór!


Jeśli pod swoją opieką masz kota, powinieneś zastanowić się nad optymalnym rozwiązaniem w kwestii higieny. Kanadyjski producent żwirków Pestell oferuje doskonałe rozwiązania, z którymi warto się zapoznać. Żwirki sodowe, naturalnie sodowe, low track dla kotów długowłosych, zabijający bakterie Probiotic lub żwirek zmieniający kolor to tylko część produktów przygotowanych przez Pestell. 


Pestell Easy Clean - cena to nie wszystko


Znakomita większość żwirków dostępnych w specjalistycznych sklepach zoologicznych to produkty zbrylające. Zasada działania tego typu produktów jest bardzo prosta. Zbryloną czyli zawilgoconą część żwirku należy wyrzucić. W tym miejscu należy pochylić się nad kwestią wydajności. Im mniej żwirku będziemy zmuszeni wyrzucić, tym wydajność zostanie określona jako większa. Żwirki Pestell to produkty doskonale zbrylające. Dlatego też opakowania wystarczają na długi czas, dzięki czemu nie musisz dokonywać zakupu zbyt często, co z kolei przekłada się na oszczędzone pieniądze. 


Pół szklanki wody w kontakcie ze żwirkiem zamieni się w niewielką, twardą i łatwą w usunięciu bryłkę. Reszta żwirku pozostanie czysta i wolna od mniejszych grudek. Mniej wyrzucasz, więcej oszczędzasz. Jeśli chcesz wypróbować jakość Żwirku Pestell i rozglądasz się za mniejszym opakowaniem możesz kupić opakowanie 9kg. Pamiętaj jednak, że kupując więcej np.: 30 kg pakiet Pestell Easy Clean Baby Powder zaoszczędzisz sporo pieniędzy.


Żwirek Pestell Life Mate - zdrowie kota to profilaktyka


Czy uwierzysz nam jeśli stwierdzimy, że żwirek może być pomocny w diagnostyce chorób? Tak, to prawda. Żwirek Pestell Life Mate to produkt diagnostyczny. Jego kolor zmienia się pod wpływem pH kociego moczu. Odwiedź stronę tego produktu i sprawdź więcej szczegółów.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.