Najczęściej kupowane

Katalog

Koty rasowe

Koty rasowe potrzebują specyficznego żywienia specjalną suchą oraz mokrą karmą, przeznaczoną do ich indywidualnych potrzeb. Każda rasa charakteryzuje się innymi cechami, zarówno charakterem, aktywnością oraz budową ciała jak i genetycznymi chorobami na które są z góry skazane. Specjalne karmy dla kotów rasowych zapewniają organizmowi odpowiednie...

Koty rasowe potrzebują specyficznego żywienia specjalną suchą oraz mokrą karmą, przeznaczoną do ich indywidualnych potrzeb. Każda rasa charakteryzuje się innymi cechami, zarówno charakterem, aktywnością oraz budową ciała jak i genetycznymi chorobami na które są z góry skazane. Specjalne karmy dla kotów rasowych zapewniają organizmowi odpowiednie dawki białka, tłuszczy i konkretnych witamin oraz minerałów. Gwarantuje to uzupełnienie indywidualnych potrzeb na te składniki, dzięki czemu konkretne rasy będą zdrowsze, mniej podatne na genetyczne choroby oraz zachowają zdrową skórę i sierść. Żywienie rasowych kotów powinno składać się z suchej jak i mokrej karmy posiadającej wysoką zawartość mięsa, należy unikać wszelkich zbóż, które w diecie kotów są nie tyle co niepotrzebne co w ogóle nie strawne i nie posiadające wartości odżywczych. Przy zakupie karm dla kotów rasowych warto zwracać uwagę na skład z tyłu opakowania, oraz na oznaczenia na etykiecie.

Karma dla kotów rasowych

Indywidualne zapotrzebowanie na konkretne białka i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego w diecie rasowych kotów to sprawa bardzo ważna i należy ją pilnie doglądać i kontrolować. Zapewnienie rasowemu kotu odpowiednich składników odżywczych w suchej i mokrej karmie spowoduje, iż nasz pupil będzie miał silne i zdrowe stawy, lśniącą zdrową sierść oraz pobudzi to jego aktywność fizyczną co zagwarantuje smukłą sylwetkę kota. Dodatkowo kształt pojedynczych krokietów w karmie sprawia, że kot jedząc ją czyści swoją jamę ustną i masuje dziąsła. Jest to kolejna zaleta indywidualnych specjalnych karm dla rasowych kotów. Każda z dostępnych u nas karm dostosowana jest do potrzeb konkretnych ras, dlatego każdy znajdzie coś dla swojego pupila. W naszej ofercie znajdą państwo suche oraz mokre karmy dla kotów rasowych, takich renomowanych i cenionych przez konsumentów firm jak Royal Canin. Posiadamy karmy dla takich ras jak kot Perski, Brytyjski kot krótkowłosy, Maine Coon czy kot Bengalski oraz wiele innych. Polecamy zakup tych karm ze względu na ich wysoką jakość, smakowitość, dostępność różnych smaków oraz zapewnienie kotu odpowiednich witamin i minerałów do odpowiedniego codziennego funkcjonowania.

Więcej

Koty rasowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów