Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Earth Rated

Earth Rated: dbaj o zwierzęta - dbaj o planetę!


Czy dbasz na co dzień o środowisko naturalne? Z biodegradowalnymi (rozkładanymi przez bakterie) produktami Earth Rated Poop Bags możesz robić to łatwiej. Woreczki, worki i reklamówki na psie odchody serii Poop Bags są całkowicie przyjazne środowisku, a dodatkowo posiadają przyjemny lawendowy zapach oraz zapewniają całkowitą nieprzemakalność.


Nie każdy produkt może zaoferować takie wyjątkowe połączenie. Dbasz o planetę (stosując biodegradacyjne produkty) oraz o czystość w swoim najbliższym otoczeniu.


Wbrew powszechnemu mniemaniu, opady deszczu nie sprawiają, że psie kupki po prostu znikają. Są one spłukiwane do kanalizacji burzowej wraz z resztą wody deszczowej.Ta zaś w przeciwieństwie do wody w systemie kanalizacyjnym, nie jest oczyszczana przed uwolnieniem do naszych jezior, strumieni i rzek. Oznacza to, że niesprzątanie po swoim psie może mieć wpływ na jakość wody, którą sami pijemy!


Earth Rated Poop Bags


Wszystkie opakowania do produktów Earth Rated są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, a do rolek stosowane są papierowe rdzenie z odzysku zamiast tworzyw sztucznych. Ponadto opakowania i rdzenie mogą zostać poddane recyklingowi po użyciu.


Pamiętaj o kilku ważnych zasadach. Nie przechowuj swoich toreb w miejscach bezpośrednio nasłonecznionych lub wilgotnych. Staraj się wykorzystać worki do roku od daty otwarcia opakowania.


Czy zastanawiałeś się skąd bierze się przyjemny, lawendowy zapach torebek Earth Rated? Preparat zapachowy do torebek pochodzi z różnych rodzajów roślin, w tym z roślin przyprawowych, kwiatów i owoców i spełnia normy określone przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Zapachów (IFRA).


Suche opuszki palców mogą czasem utrudniać otwieranie torby, szczególnie w niższych temperaturach. W razie problemów z ich otwarciem sugerujemy uszczypnięcie górnej części torby, aby oddzielić boki. Zawsze możesz skorzystać z worków z uszami o szerszym otworze.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów