Trixie Drzwiczki Wahadłowe FreeCat

Nowy produkt

Trixie Drzwiczki Wahadłowe FreeCat do wstawienia w drzwi aby kot mógł swobodnie wychodzić i wracać do domu.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,78 zł.


39,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Drzwiczki wahadłowe dla kota Free Cat to komfort dla Twojego kota

Koty mają instynkt łowcy. Wynika to z ich trybu życia i uwarunkowań całego gatunku. Bardzo lubią przebywanie na zewnątrz, umożliwia im to polowanie i tropienie ptaków czy małych gryzoni. Koty często chcąc wyjść na zewnątrz oczekują pod drzwiami, czemu może towarzyszyć monotonne, rozdzierające miauczenie. Aby zapewnić kotu swobodę wchodzenia i wychodzenia na zewnątrz w każdym momencie, w którym zapragnie warto pomyśleć o zamontowaniu drzwiczek dla kota. Jest to rozwiązanie wygodne zarówno dla kota jak i jego właściciela. Człowiek nie musi wstawać w nocy czy też nad ranem, by pozwolić zwierzęciu na wyjście z domu i otworzyć przed nim drzwi. Kot w każdym momencie, w którym poczuje potrzebę załatwienia potrzeby fizjologicznej czy po prostu chęć przewietrzenia się będzie mógł samodzielnie wydostać się z domu na podwórko. Jest to także dobre rozwiązanie dla właścicieli kotów mieszkających w mieszkaniach w bloku. Takie drzwiczki można również zamontować w drzwiach prowadzących na balkon lub taras, dzięki czemu możliwa będzie również taka forma rekreacji dla kota niewychodzącego. Trixie Drzwiczki wahadłowe dla kota Free Cat to również propozycja dla właścicieli kotów, których kuweta stoi w łazience. Jeśli otwarcie na stałe drzwi do łazienki nie wchodzi w grę ze względu na ograniczoną przestrzeń w mieszkaniu, lub po prostu nie lubimy mieć stale otwartej łazienki – wówczas również rozwiązaniem będą drzwiczki wahadłowe dla kota Free Cat Trixie.

Trixie Drzwiczki wahadłowe dla kota Free Cat to droga do samodzielności pupila

Produkt został wykonany z przezroczystego tworzywa, co umożliwia obserwowanie, czy pupil nie ma problemów z dostaniem się do wnętrza domu. Posiadają one magnetyczny zamek, który zabezpiecza drzwiczki. Są one ciche w użytkowaniu, z pewnością wydawane przez nie dźwięki nie będą stawiać na nogi całego domu podczas wychodzenia przez nie kota. Montaż tego rodzaju drzwiczek jest prosty i szybki.

- otwarte

- zamknięte  

  • Wymiar całkowity:  21 cm x 21 cm  
  • Wymiar otworu w drzwiach:  szer. 16,2 cm x wys. 17,0 cm   
  • Grubość drzwiczek:  13 mm  
  • Rozmiar klapy:  14,7 cm x 15,8 cm
  • Występują w kolorach: 
  • biały
  • brązowy   
  • Gwarancja:  3 lata 

Więcej informacji

Producent: Trixie
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Drzwiczki Wahadłowe FreeCat

Trixie Drzwiczki Wahadłowe FreeCat

Trixie Drzwiczki Wahadłowe FreeCat do wstawienia w drzwi aby kot mógł swobodnie wychodzić i wracać do domu.

Produkty powiązane