Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne

Nowy produkt

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne przeznaczone są do samodzielnego montażu, umożliwiają kotu samodzielne wychodzenie na zewnątrz.

Więcej szczegółów

55,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota 4-funkcyjne to możliwość swobodnego wychodzenia kota na podwórko

Koty są zwierzętami, które uwielbiają podążać własnymi ścieżkami. Wynika to z ich instynktu samotników i potrzeby polowania na ptaki czy małe gryzonie, ale też chęci oznaczania i pilnowania swojego terytorium. Zapewne każdy właściciel kota spotyka się czasami z przeraźliwym miauczeniem w nocy i przymusem wstawania z łóżka, by wypuścić pupila na dwór. Koty są zazwyczaj bardziej aktywne nocami, dlatego dobrze jest umożliwić im swobodne wychodzenie z domu o tej porze. Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku mogą się okazać drzwiczki dla kota zamontowane do drzwi wyjściowych. Pozwolą one kotu na swobodne opuszczanie domu i wracanie do niego wtedy, kiedy będzie miał on na to ochotę. Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota 4-funkcyjne to doskonałe rozwiązanie zarówno dla posiadacza kota jak i samego zwierzęcia. Pozwalają na swobodę i załatwianie potrzeb fizjologicznych kota poza domem.

Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota 4-funkcyjne to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy kotów

Produkt posiada zamknięcie działające na zamek magnetyczny. Drzwiczki zamykają się poprzez ich przyciąganie do ramy. Dzięki temu nie obijają się wielokrotnie o ramę, co zapewnia ich cichą pracę. Klapa jest przezroczysta, co umożliwia kontrolowanie, czy kot może wejść do domu, czy oczekuje pod drzwiami. Zamek bezpieczeństwa zamontowany w drzwiczkach wahadłowych 4-funkcyjnych Trixie pozwala na całkowite zablokowanie mechanizmu. Jest to niezbędne wówczas, kiedy chcemy mieć kontrolę nad wyjściami zwierzęcia oraz wtedy, gdy obawiamy się pojawienia się w domu intruza. Może zdarzyć się, że bezdomne koty lub koty z okolicy będą próbowały wejść do naszego domu w poszukiwaniu pożywienia. Wówczas takie zabezpieczenie jest adekwatnym rozwiązaniem. Głębokość otworu drzwi to 5 mm. Zostały wykonane z plastiku, dostępne są w kolorze białym i szarym. Produkt obejmuje trzyletnia gwarancja. Może być zamontowany zarówno w drzwiach wyjściowych jak i drzwiach do łazienki. Jest to przydatne szczególnie wówczas, gdy w małym mieszkaniu nie można pozwolić sobie na stałe otwarcie drzwi łazienkowych, a to właśnie tam znajduje się kocia kuweta. Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota 4-funkcyjne to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy kotów, którzy mogą pozwolić sobie na wypuszczanie kota na podwórko.

Drzwiczki posiadają 4 funkcje:

 • całkiem otwarte - kot wchodzi i wychodzi kiedy tylko ma na to ochotę
 • całkiem zamknięte - nie ma możliwości wejścia i wyjścia
 • tylko wejście -  kot może wejść do środka nie może wyjść
 • tylko wyjście - kot może wyjść na zewnątrz nie może wejść do środka
 • Drzwiczki wyposażone są także w zamek, który blokuje wejście jak i wejście  

Wymiary:

 • Z plastiku
 • Przezroczysta klapa, cicha praca
 • Z uszczelką obwodową (TPR) 360 ° i zapięciem magnetycznym
 • Z wygodną nakrętką
 • Głębokość 5 mm
 • Rozmiar całkowity 20 × 22 cm
 • Rozmiar otworu 15,9 × 16,8 cm
 • Rozmiar klapy 14 × 15,5 cm
 • 3 lata gwarancji

Więcej informacji

Producent:Trixie
Kolor:Biały, szary
Przeznaczenie:Dla kota
Tryb życia:Wychodzące na zewnątrz
Rozmiar:Wymiar całkowity 20 x 22 cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne przeznaczone są do samodzielnego montażu, umożliwiają kotu samodzielne wychodzenie na zewnątrz.

Produkty powiązane