Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne

Nowy produkt

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne przeznaczone są do samodzielnego montażu, umożliwiają kotu samodzielne wychodzenie na zewnątrz.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 47 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 47 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,94 zł.


47,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota 4-funkcyjne to możliwość swobodnego wychodzenia kota na podwórko

Koty są zwierzętami, które uwielbiają podążać własnymi ścieżkami. Wynika to z ich instynktu samotników i potrzeby polowania na ptaki czy małe gryzonie, ale też chęci oznaczania i pilnowania swojego terytorium. Zapewne każdy właściciel kota spotyka się czasami z przeraźliwym miauczeniem w nocy i przymusem wstawania z łóżka, by wypuścić pupila na dwór. Koty są zazwyczaj bardziej aktywne nocami, dlatego dobrze jest umożliwić im swobodne wychodzenie z domu o tej porze. Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku mogą się okazać drzwiczki dla kota zamontowane do drzwi wyjściowych. Pozwolą one kotu na swobodne opuszczanie domu i wracanie do niego wtedy, kiedy będzie miał on na to ochotę. Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota 4-funkcyjne to doskonałe rozwiązanie zarówno dla posiadacza kota jak i samego zwierzęcia. Pozwalają na swobodę i załatwianie potrzeb fizjologicznych kota poza domem.

Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota 4-funkcyjne to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy kotów

Produkt posiada zamknięcie działające na zamek magnetyczny. Drzwiczki zamykają się poprzez ich przyciąganie do ramy. Dzięki temu nie obijają się wielokrotnie o ramę, co zapewnia ich cichą pracę. Klapa jest przezroczysta, co umożliwia kontrolowanie, czy kot może wejść do domu, czy oczekuje pod drzwiami. Zamek bezpieczeństwa zamontowany w drzwiczkach wahadłowych 4-funkcyjnych Trixie pozwala na całkowite zablokowanie mechanizmu. Jest to niezbędne wówczas, kiedy chcemy mieć kontrolę nad wyjściami zwierzęcia oraz wtedy, gdy obawiamy się pojawienia się w domu intruza. Może zdarzyć się, że bezdomne koty lub koty z okolicy będą próbowały wejść do naszego domu w poszukiwaniu pożywienia. Wówczas takie zabezpieczenie jest adekwatnym rozwiązaniem. Głębokość otworu drzwi to 5 mm. Zostały wykonane z plastiku, dostępne są w kolorze białym i szarym. Produkt obejmuje trzyletnia gwarancja. Może być zamontowany zarówno w drzwiach wyjściowych jak i drzwiach do łazienki. Jest to przydatne szczególnie wówczas, gdy w małym mieszkaniu nie można pozwolić sobie na stałe otwarcie drzwi łazienkowych, a to właśnie tam znajduje się kocia kuweta. Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota 4-funkcyjne to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy kotów, którzy mogą pozwolić sobie na wypuszczanie kota na podwórko.

Drzwiczki posiadają 4 funkcje:

 • całkiem otwarte - kot wchodzi i wychodzi kiedy tylko ma na to ochotę
 • całkiem zamknięte - nie ma możliwości wejścia i wyjścia
 • tylko wejście -  kot może wejść do środka nie może wyjść
 • tylko wyjście - kot może wyjść na zewnątrz nie może wejść do środka
 • Drzwiczki wyposażone są także w zamek, który blokuje wejście jak i wejście  

Wymiary:

 • Z plastiku
 • Przezroczysta klapa, cicha praca
 • Z uszczelką obwodową (TPR) 360 ° i zapięciem magnetycznym
 • Z wygodną nakrętką
 • Głębokość 5 mm
 • Rozmiar całkowity 20 × 22 cm
 • Rozmiar otworu 15,9 × 16,8 cm
 • Rozmiar klapy 14 × 15,5 cm
 • 3 lata gwarancji

Więcej informacji

Producent:Trixie
Kolor:Biały, szary
Przeznaczenie:Dla kota
Tryb życia:Wychodzące na zewnątrz
Rozmiar:Wymiar całkowity 20 x 22 cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota 4-Funkcyjne przeznaczone są do samodzielnego montażu, umożliwiają kotu samodzielne wychodzenie na zewnątrz.

Produkty powiązane