Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota z Tunelem

Nowy produkt

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota z Tunelem do samodzielnego wstawienia w drzwi.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 47 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 47 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,94 zł.


47,89 zł brutto

Opis produktu

Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota z tunelem to wygoda i samodzielność kota

Kot ma instynkt łowcy, wynika to z uwarunkowań genetycznych i specyfiki gatunku. Jeżeli jest nauczony, że właściciel wypuszcza go na zewnątrz - może domagać się tego coraz częściej i o każdej porze dnia i nocy. Zwierzęta te także na zewnątrz lubią oznaczać swój teren, spacerować i polować. Najczęściej ich ofiarami padają małe ptaki i niewielkie gryzonie polne. Aby umożliwić kotu swobodne wychodzenie na zewnątrz i pozwolić mu na podążanie za instynktem dobrze jest zainstalować w domu drzwiczki dla kota we własnych drzwiach wejściowych. Drzwiczki wahadłowe dla kota Trixie równie dobrze sprawdzą się wewnątrz domu. Jeżeli metraż mieszkania nie pozwala na stałe pozostawianie otwartych drzwi do łazienki czy innych pomieszczeń – wówczas drzwiczki będą doskonałym rozwiązaniem, szczególnie jeśli kuweta przeznaczona dla kota stoi np. w łazience.

Trixie drzwiczki wahadłowe dla kota z tunelem to doskonałe rozwiązanie do każdego domu ze zwierzętami

Drzwiczki wahadłowe zostały wykonane z plastiku. Są one przezroczyste, dzięki czemu dokładnie widać kota oczekującego na zewnątrz w przypadku zastosowania zamknięcia lub jeśli wystąpi jakiś problem z wejściem kota do domu. Działają one bardzo cicho, ich wykonanie sprawia, że nie trzaskają i nie obijają się o dołączoną framugę. Zamykają się na zamek magnetyczny, dzięki czemu nie pracują głośno i nie ruszają się nawet po gwałtownym wkroczeniu kota przez drzwiczki. Jest to ponadto zabezpieczenie, dzięki któremu drzwiczki nie będą drgać na wietrze. Komplet posiada dwa elementy rozszerzające, dzięki którym głębokość tunelu można dopasować do danych drzwi i do potrzeb. Dzięki temu tunel może być regulowany od wymiaru 19 do 65 mm głębokości. Drzwiczki posiadają zamek bezpieczeństwa, który uniemożliwi kotu wyjście wówczas, kiedy sobie tego nie życzymy oraz nie pozwoli dostać się do środka nieproszonym gościom takim jak bezpańskie koty czy koty sąsiadów. Cały mechanizm drzwiczek wahadłowych dla kota Trixie posiada trzy lata gwarancji producenta, a w zestawie uwzględniono zestaw niezbędnych śrub.

Drzwiczki posiadają 4 funkcje:

  • całkiem otwarte - kot wchodzi i wychodzi kiedy tylko ma na to ochotę
  • całkiem zamknięte - nie ma możliwości wejścia i wyjścia
  • tylko wejście -  kot może wejść do środka nie może wyjść
  • tylko wyjście - kot może wyjść na zewnątrz nie może wejść do środka

Drzwiczki wyposażone są także w zamek, który blokuje wejście jak i wyjście

Wymiary:

  • Wymiar całkowity drzwi: 21 cm x 21 cm
  • Wymiar otworu jaki należy zrobić w drzwiach do montażu: 16,2 cm x 17 cm
  • Wielkość otworu: 14,7 cm x 15,8 cm
  • Głębokość:19 mm - 65 mm

Więcej informacji

Producent: Trixie
Wielkość psa: Wszystkie koty i psy małych ras
Przeznaczenie: Dla Psa i Kota
Rozmiar: Rozmiar całkowity 21 x 21 cm
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota z Tunelem

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota z Tunelem

Trixie Drzwiczki Wahadłowe Dla Kota z Tunelem do samodzielnego wstawienia w drzwi.

Produkty powiązane