Trixie Element Rozszerzający Drzwiczki z Tunelem Dla Kota

TX-3864

Nowy produkt

Trixie Element Rozszerzający Drzwiczki z Tunelem Dla Kota do samodzielnego montażu.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


10,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie element rozszerzający drzwiczki z tunelem to rozwiązanie poszerzające otwór w drzwiach dla pupila

Doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczy zwierząt domowych – kota czy niewielkich rozmiarów psa jest zamontowanie drzwiczek wyjściowych w drzwiach. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno w drzwiach zewnętrznych, prowadzących na podwórko jak i w drzwiach do łazienki, w której znajduje się kuweta dla kota. System doskonale spełnia swoją rolę w małych mieszkaniach, w których ograniczona przestrzeń nie pozwala na stałe otwarcie drzwi do pomieszczenia, w którym znajduje się kuweta. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy również umożliwić zwierzakom wychodzenie na zewnątrz o każdej porze dnia i nocy. Jest to niezwykle wygodne, ponieważ nie trzeba za każdym razem odrywać się od domowych czynności lub relaksu, by wpuścić do domu lub wypuścić na zewnątrz zwierzę.

Trixie element rozszerzający drzwiczki z tunelem to wygoda dla Twoich zwierząt

Aby odpowiednio poszerzyć otwór wejściowo-wyjściowy dla naszego zwierzęcia można użyć specjalnych elementów, które są doskonale dopasowane i dedykowane do drzwiczek marki Trixie. Prezentowany element ma za zadanie poszerzać tunel wyjściowy w specjalnych drzwiczkach, które umożliwiają taką rozbudowę. Jest on wykonany z plastiku i dostępny w kolorze białym. Trixie element rozszerzający drzwiczki z tunelem poszerza głębokość otworu o 34 mm. Pozwala on na jeszcze lepsze dopasowanie i dostosowanie do potrzeb zwierząt otworu wyjściowego w drzwiach. Przeznaczony jest on do samodzielnego montażu.

Więcej informacji

Producent: Trixie
Rodzaj: Element rozszerzający drzwiczki dla kota
Rozmiar: Poszerza o 34 mm
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Element Rozszerzający Drzwiczki z Tunelem Dla Kota

Trixie Element Rozszerzający Drzwiczki z Tunelem Dla Kota

Trixie Element Rozszerzający Drzwiczki z Tunelem Dla Kota do samodzielnego montażu.

Produkty powiązane