Trixie Kosz Wiklinowy Na Rower Dla Psa i Kota

TX-2818

Nowy produkt

Trixie Kosz Wiklinowy Na Rower Dla Psa i Kota to poręczny i przestronny kosz na kierownicę rowerową. Odpowiedni dla małych psów i kotów.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 123 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 123 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,46 zł.


123,98 zł brutto

Opis produktu

Trixie kosz wiklinowy na rower dla psa i kota to urozmaicenie codziennych spacerów

Każdy właściciel psa wyprowadza swojego pupila na spacer. Ci posiadający podwórka zabierają psa na dalsze spacery rzadziej, a ci mieszkający w blokach muszą wychodzić ze swoimi pupilami kilka razy dziennie. Spacery to nie tylko załatwianie podstawowych potrzeb fizjologicznych przez zwierzę. To również socjalizacja, poznawanie nowych terenów, zapachów i zwierząt. Jest to ciekawa forma spędzania czasu z czworonogiem i zapewnienie mu rozrywki. Jednak posiadacze kotów i niewielkich psów nie muszą ograniczać się wyłącznie do wyprowadzania swoich pupili w tempie spacerowym. Trixie kosz wiklinowy na rower dla psa i kota to doskonały sposób na urozmaicenie codziennych wyjść ze zwierzęciem. Wożenie w koszu pozwala właścicielowi na pokonywanie większych odległości w szybszym tempie, a pupilowi zapewnia radość obserwacji i odmianę.

Trixie kosz wiklinowy na rower dla psa i kota to ciekawe rozwiązanie zarówno dla właściciela jak i pupila

Kosz został wykonany z wikliny. Dostępny jest w kolorze czarnym. Zabezpieczeniem dającym komfort jazdy kotu czy niewielkiemu psu jest kratka ochronna, która uniemożliwia wypadnięcie czy wyskoczenie psa podczas szybkiej jazdy rowerem. Kosz został wyposażony w dwa uchwyty, dzięki którym zamontowanie go na kierownicy roweru jest bardzo proste, a kosz utrzymuje się bardzo stabilnie. Dno kosza jest miękko wymoszczone, dzięki czemu zwierzę nie będzie się ślizgać ani czuć dyskomfortu. Obciążenie kosza możliwe jest do 8 kg. Druciane okratowanie pokryte jest plastikiem, dzięki czemu nie jest nieprzyjemnie twarde i zimne. Trixie kosz wiklinowy na rower dla psa i kota pozwala zwierzęciu na swobodne wyglądanie na zewnątrz bez ryzyka wypadnięcia. Pupil może swobodnie oddychać świeżym powietrzem i rozglądać się po okolicy. Kosz jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które często poruszają się rowerem. Pozwala on zarówno na miłe spędzanie czasu, jak i na dowiezienie pupila np. do lekarza weterynarii. Trixie kosz wiklinowy na rower dla psa i kota to fantastyczne rozwiązanie dla miłośnika wycieczek i jego pupila.

Wymiary:

50 × 41 × 35 cm.

Więcej informacji

Producent: Trixie
Rodzaj: Wiklinowy
Waga: do 8 kg
Wielkość psa: małe rasy
Przeznaczenie: Transport zwierząt
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Kosz Wiklinowy Na Rower Dla Psa i Kota

Trixie Kosz Wiklinowy Na Rower Dla Psa i Kota

Trixie Kosz Wiklinowy Na Rower Dla Psa i Kota to poręczny i przestronny kosz na kierownicę rowerową. Odpowiedni dla małych psów i kotów.

Produkty powiązane