Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów 2x1,5m

TX-44301

Nowy produkt

Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów, wodoodporna i wytrzymała chroni przed wypadnięciem Twojego pupila na zewnątrz.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 35 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

35,99 zł brutto

Opis produktu

Trixie siatka ochronna do okien i balkonów to zabezpieczenie dla Twojego kota

W sezonie wiosennym i letnim nasze okna i balkony są zazwyczaj szeroko otwarte lub uchylone. W upalne dni najchętniej pozostawiałoby się otwarte drzwi i okna przez całą dobę. Posiadając kota należy niestety w takim wypadku zabezpieczyć odpowiednio przestrzeń balkonową jeśli balkon znajduje się wyżej niż na parterze. Podobnie jest z oknami, nawet tymi posiadającymi wyłącznie możliwość uchylenia. Kot jest z natury łowcą. Może spędzać całe godziny na siedzeniu na parapecie i przyglądaniu się temu, co dzieje się na zewnątrz. Może także bacznie obserwować ptaki, co dla niego będzie wstępem do polowania. Zdarzają się sytuacje, w których kot zaciekawiony światem zewnętrznym próbuje wydostać się przez uchylone okno. Może to okazać się niestety tragiczne w skutkach szczególnie wtedy, kiedy wydarzy się to pod nieobecność właściciela. Doskonałym zabezpieczeniem mieszkania będzie montaż siatki ochronnej do okien i balkonów Trixie.

Trixie siatka ochronna do okien i balkonów to skuteczny sposób na zapewnienie bezpiecznej dla zwierząt przestrzeni w Twoim domu

Siatkę można zamontować zarówno na balkonie jak i na oknie. Należy pamiętać o tym, by bardzo dokładnie rozwiesić ją na całej przestrzeni nie zostawiając przy tym miejsc niezabezpieczonych, przez które mimo wszystko mógłby wydostać się kot. Oczka siatki mają wymiary 3 x 3 cm, dzięki czemu uniemożliwiają kotu przedostanie się na zewnątrz. Umożliwiają zaś skuteczną obserwację i pozwalają na bezpieczne spędzanie czasu na świeżym powietrzu na balkonie. Ten wymiar oczek siatki zabezpieczy przed wypadnięciem za balkon także kota o niewielkiej głowie, a także kociaka. Produkt z powodzeniem może być zawieszony przez cały sezon, ponieważ siatka ochronna do okien i balkonów Trixie wykonana została z materiału odpornego na często zmieniające się warunki atmosferyczne. Produkt nie blaknie pod wpływem wystawienia na intensywne promienie słoneczne, a materiał, z którego wykonano siatkę jest wodoodporny. W zestawie znajdziemy oprócz siatki także haczyki, linkę napinającą oraz niezbędne do montażu całości śrubki. Zakupienie jednorazowo całego zestawu umożliwia przytwierdzenie produktu do ściany budynku.

Wymiary:

wielkość siatki: 2 m x 1,5 m

wielkość oczek: 3 cm x 3 cm

Więcej informacji

Producent: Trixie
Rodzaj: polietylen
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów 2x1,5m

Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów 2x1,5m

Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów, wodoodporna i wytrzymała chroni przed wypadnięciem Twojego pupila na zewnątrz.

Produkty powiązane