Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów 2x1,5m

TX-44301

Nowy produkt

Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów, wodoodporna i wytrzymała chroni przed wypadnięciem Twojego pupila na zewnątrz.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

39,99 zł brutto

Opis produktu

Trixie siatka ochronna do okien i balkonów to zabezpieczenie dla Twojego kota

W sezonie wiosennym i letnim nasze okna i balkony są zazwyczaj szeroko otwarte lub uchylone. W upalne dni najchętniej pozostawiałoby się otwarte drzwi i okna przez całą dobę. Posiadając kota należy niestety w takim wypadku zabezpieczyć odpowiednio przestrzeń balkonową jeśli balkon znajduje się wyżej niż na parterze. Podobnie jest z oknami, nawet tymi posiadającymi wyłącznie możliwość uchylenia. Kot jest z natury łowcą. Może spędzać całe godziny na siedzeniu na parapecie i przyglądaniu się temu, co dzieje się na zewnątrz. Może także bacznie obserwować ptaki, co dla niego będzie wstępem do polowania. Zdarzają się sytuacje, w których kot zaciekawiony światem zewnętrznym próbuje wydostać się przez uchylone okno. Może to okazać się niestety tragiczne w skutkach szczególnie wtedy, kiedy wydarzy się to pod nieobecność właściciela. Doskonałym zabezpieczeniem mieszkania będzie montaż siatki ochronnej do okien i balkonów Trixie.

Trixie siatka ochronna do okien i balkonów to skuteczny sposób na zapewnienie bezpiecznej dla zwierząt przestrzeni w Twoim domu

Siatkę można zamontować zarówno na balkonie jak i na oknie. Należy pamiętać o tym, by bardzo dokładnie rozwiesić ją na całej przestrzeni nie zostawiając przy tym miejsc niezabezpieczonych, przez które mimo wszystko mógłby wydostać się kot. Oczka siatki mają wymiary 3 x 3 cm, dzięki czemu uniemożliwiają kotu przedostanie się na zewnątrz. Umożliwiają zaś skuteczną obserwację i pozwalają na bezpieczne spędzanie czasu na świeżym powietrzu na balkonie. Ten wymiar oczek siatki zabezpieczy przed wypadnięciem za balkon także kota o niewielkiej głowie, a także kociaka. Produkt z powodzeniem może być zawieszony przez cały sezon, ponieważ siatka ochronna do okien i balkonów Trixie wykonana została z materiału odpornego na często zmieniające się warunki atmosferyczne. Produkt nie blaknie pod wpływem wystawienia na intensywne promienie słoneczne, a materiał, z którego wykonano siatkę jest wodoodporny. W zestawie znajdziemy oprócz siatki także haczyki, linkę napinającą oraz niezbędne do montażu całości śrubki. Zakupienie jednorazowo całego zestawu umożliwia przytwierdzenie produktu do ściany budynku.

Wymiary:

wielkość siatki: 2 m x 1,5 m

wielkość oczek: 3 cm x 3 cm

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:polietylen
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów 2x1,5m

Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów 2x1,5m

Trixie Siatka Ochronna Do Okien i Balkonów, wodoodporna i wytrzymała chroni przed wypadnięciem Twojego pupila na zewnątrz.

Produkty powiązane