Nowy Francodex Spray Antystresowy dla Kota

Francodex Spray Antystresowy dla Kota

Nowy produkt

Francodex Spray Anti-Stress preparat przeznaczony do użycia w kocim środowisku. Zawiera kocimiętkę oraz walerianę, dzięki którym kot stanie się odprężony i wyciszony. 

Więcej szczegółów

31,90 zł brutto

Opis produktu

Francodex Spray Anti-Stress preparat antystresowy dla kotów

Koty to niezwykle wrażliwe zwierzęta i wszelkie zmiany w ich życiu, nawet te niewielkie mogą wpływać na ich poczucie bezpieczeństwa i wywoływać stres. Na skutek tego ich zachowanie w znacznym stopniu może ulec zmianie, począwszy od drapania czy załatwianiu potrzeb fizjologicznych poza kuwetą a na agresji kończąc. Zakup nowego mebla, przeprowadzka, wizyta u weterynarza i wiele innych sytuacji mogą negatywnie oddziaływać na samopoczucie naszego czworonoga. Wiele z nich jesteśmy w stanie przewidzieć z wyprzedzeniem, inne zaś przychodzą niespodziewanie i nie jesteśmy określić tego jak wpłynie to na naszego pupila. Wyeliminowanie problemu często nie jest możliwe, szczególnie wtedy gdy dotyczy on pojawienia się nowego członka rodziny czy przeprowadzki, dlatego istotne jest by podjąć kroki, które ułatwią kotu proces przyzwyczajania się do zmian, które zaszły w jego życiu i ich zaakceptowania. Na rynku zoologicznym istnieją produkty, które dzięki kompozycji specjalnych składników mają wspomóc ten proces. Wśród nich wymienić można dyfuzory, obroże, a nawet smakołyki. Francodex Spray Anti-Stress to preparat przeznaczony do użycia w środowisku naszego kota, który dzięki specjalnej kompozycji składników ma sprawić, że stanie się on odprężony i wyciszony.

Francodex Spray Antystresowy z kocimiętką i walerianą

Spray Anti-Stress z serii produktów Zen & Calm to preparat przeznaczony do użycia w najbliższym środowisku kota. W jego składzie znalazła się zarówno kocimiętka jak i waleriana, znane ze swojego oddziaływania na koty. Rozpylając go we wnętrzu, w którym przebywa kot lub w okolicy jego legowiska, wprowadzimy go w stan błogiego relaksu. Jeśli wybieramy się w podróż lub do weterynarza, warto rozpylić preparat wewnątrz transportera. Istotne jest to aby nie pryskać bezpośrednio na kota. Stosowanie preparatu wskazane jest również w przypadkach gdy zmagamy się z problemami behawioralnymi u naszego kota. Preparat należy stosować według zaleceń producenta.

Sposób stosowania: nie stosować na zwierzę. Rozpylać w bliskim otoczeniu kota (koszyk, drzewo dla kota) oraz rozpylić kilka razy w mieszkaniu. W przypadku przeprowadzki można rozpylić SPRAY ANTYSTRESOWE ŚRODOWISKO w samochodzie i/lub transporterze, nie przekraczając 2 lub 3 rozpyleń.

Skład: hydrolat z kocimiętki, (Nepeta cataria), alkohol, wyciąg z korzenia waleriany (Valeriana wallichii), barwnik, owocowy i kwiatowy zapach

Więcej informacji

Producent:Francodex
Rodzaj:Spray
WłaściwościAntystresowy
Opakowanie:100 ml
Przeznaczenie:Otoczenie kota
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Francodex Spray Antystresowy dla Kota

Francodex Spray Antystresowy dla Kota

Francodex Spray Anti-Stress preparat przeznaczony do użycia w kocim środowisku. Zawiera kocimiętkę oraz walerianę, dzięki którym kot stanie się odprężony i wyciszony. 

Produkty powiązane