KERBL Apteczka dla Zwierząt

Nowy produkt

Apteczka pierwszej pomocy dla zwierząt wyposażona w pęsetę, nożyczki, gazę, waciki odkażające bez alkoholu, koc ratunkowy, plastry, taśmę klejącą. 

Więcej szczegółów

39,99 zł brutto

Opis produktu

KERBL Apteczka pierwszej pomocy dla zwierząt domowych

W każdym domu znajduje się apteczka pełna leków, opatrunków, plastrów i innych środków niezbędnych w trudnych do przewidzenia sytuacjach, które oddziałują na nasze zdrowie. Opatrujemy skaleczenia, zażywamy leki w momencie przeziębienia by uniemożliwić chorobie dalszy rozwój, korzystamy z niej podczas lekkich zatruć, które nie wymagają interwencji lekarza. Już na stałe weszło to w asortyment naszego domu i towarzyszy nam także podczas wyjazdów. Ciężko jest nam wyobrazić sobie sytuację, w której nie będziemy mieć pod ręką środków, które możemy użyć by załagodzić daną dolegliwość. A mimo to niewiele osób zdaje sobie sprawę, że podobna apteczka powinna znaleźć się w wyposażeniu naszych zwierzaków. Tylko nieliczna część naszej własnej apteczki może sprawdzić się w przypadku czworonogów, dlatego tak ważne jest by mieć dostęp do produktów, dzięki którym będziemy mogli podjąć szybką reakcję. To jak będzie wyglądało wnętrze apteczki naszego zwierzaka często jest kwestią indywidualną, ale istnieje kilka produktów uniwersalnych, których nigdy nie powinno zabraknąć. Apteczka pierwszej pomocy dla zwierząt od firmy KERBL wyposażona została w podstawowe środki niezbędne by podjąć pierwsze kroki między innymi w przypadku drobnych urazów.

Niewielkich rozmiarów apteczka idealna na wyjazdy

KERBL Apteczka dla zwierząt to produkt, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom może nam towarzyszyć także podczas podróży. W jej wnętrzu znajdują się wszystkie uniwersalne produkty, w które powinna zostać wyposażona każda apteczka. Znajdziemy w niej nożyczki, cztery odkażające waciki nie zawierające alkoholu, pięć plastrów i jeden specjalny, pęsetę z tworzywa sztucznego, dzięki której będzie można wyjąć wbitego w skórę kleszcza, para rękawiczek, gaza, taśma klejąca oraz koc ratunkowy, którym będziemy mogli ogrzać naszego pupila w przypadku spadku temperatury lub ochłodzić go na przykład gdy wystąpi u niego udar w wyniku wysokiej temperatury. Apteczkę można uzupełnić również o węgiel aktywny pomagający w walce z biegunką, latarkę, termometr i strzykawkę. Leki, które mogłyby się w niej znaleźć powinny zostać ustalone przez lekarza weterynarii i odpowiednio dobrane do wagi zwierzęcia. Ważne jest by nigdy nie podawać leków dla ludzi, bez uprzedniej konsultacji z weterynarzem.

Więcej informacji

Producent:KERBL
Rodzaj:Apteczka
Opakowanie:Nożyczki, plastry, rękawiczki, taśma, pęseta, gaza, koc ratunkowy, wacik odkażający
Przeznaczenie:Apteczka pierwszej pomocy
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

KERBL Apteczka dla Zwierząt

KERBL Apteczka dla Zwierząt

Apteczka pierwszej pomocy dla zwierząt wyposażona w pęsetę, nożyczki, gazę, waciki odkażające bez alkoholu, koc ratunkowy, plastry, taśmę klejącą. 

Produkty powiązane