Trixie Szczotka Drewniana z Naturalnego Włosia Pies/Kot

TX-2326

Nowy produkt

Trixie Szczotka Drewniana z Naturalnego Włosia to wyposażenie każdego właściciela psa lub kota.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,22 zł.


11,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie szczotka drewniana z naturalnego włosia to niezbędny element wyposażenia właściciela zwierzęcia

Zwierzęta domowe powinny być regularnie poddawane zabiegom pielęgnacyjnym. W zależności od długości i rodzaju sierści pielęgnacja ta powinna przebiegać jednoetapowo lub dwuetapowo. Zwierzęta długowłose – zarówno psy jak i koty powinny być wyczesywane częściej niż zwierzęta o krótkiej sierści. Czesanie powinno się rozpoczynać od narzędzia o szerszych zębach, by nie ciągnąć splątanej sierści ani jej nie wyrywać. Jeżeli czesanie będzie zabiegiem nieprzyjemnym – wówczas zwierzę bardzo niechętnie będzie się mu poddawać, a zniechęcone może nawet uciekać na widok szczotki czy grzebienia. Należy więc rozpoczynać ten zabieg tak, by nie ciągnąć sierści. Po wstępnym wyczesaniu włosów można użyć delikatniejszego narzędzia o gęstszych zębach, aby dokładnie móc usunąć martwą sierść. Wyczesywanie powinno się odbywać w atmosferze komfortowej dla pupila, a jeśli sierść jest problematyczna i plącze się właściciel powinien być cierpliwy. Doskonałym narzędziem do wyczesywania delikatnej sierści zarówno u psa jak i u kota będzie Szczotka drewniana z naturalnego włosia Trixie.

Trixie szczotka drewniana z naturalnego włosia to delikatny przyrząd do pielęgnacji sierści zwierząt

Prezentowany produkt wykonany został solidnie, trzon szczotki to jasne, lakierowane drewno. Doskonałe wyprofilowanie produktu sprawia, że Szczotka drewniana z naturalnego włosia Trixie dobrze leży w ręku. Włosie jest delikatne, co zapewnia lekkie czesanie połączone z układaniem sierści. Szczotka nie drapie, miękko przeczesuje włosy. Z pewnością nie zrazi pupila do czynności związanych z pielęgnacją sierści. Doskonale nada się do dokładnego czesania zwierząt krótkowłosych, a dla zwierząt długowłosych nadaje się jako narzędzie do uczesania i ułożenia uprzednio dokładnie wyczesanej części. Używanie szczotki pomaga lokalizować pasożyty takie jak kleszcze i pchły. Dbanie o sierść zwierzęcia jest podstawą pielęgnacji. Pomaga wychwycić alergie skórne i inne problemy, ułatwia lokalizowanie i oczyszczanie ran w razie konieczności. Czesanie zwierzęcia szczotką pomaga poprawić jego wygląd zewnętrzny, a kotom ogranicza możliwość zlizywania martwej sierści, która zazwyczaj po zabiegach higienicznych trafia do układu pokarmowego kota i może powodować problemy trawienne. Szczotka drewniana z naturalnego włosia Trixie to doskonała propozycja dla każdego pupila.

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Szczotka
Przeznaczenie:Dla Psa i Kota
Ilość:1sztuka
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Szczotka Drewniana z Naturalnego Włosia Pies/Kot

Trixie Szczotka Drewniana z Naturalnego Włosia Pies/Kot

Trixie Szczotka Drewniana z Naturalnego Włosia to wyposażenie każdego właściciela psa lub kota.

Produkty powiązane