Trixie Smycz Do Szelek Samochodowych

Nowy produkt

Trixie Smycz Do Szelek Samochodowych w trzech rozmiarach to element niezbędny do bezpiecznego przewożenia pupila samochodem.

Więcej szczegółów

21,00 zł brutto

Opis produktu

Trixie Smycz do szelek samochodowych to doskonała propozycja dla osób podróżujących z psami

Aby móc bezpiecznie podróżować z pupilem należy zaopatrzyć się w odpowiednie produkty, które sprawią, że ta podróż będzie przebiegać bezpiecznie. Pies - tak samo jak człowiek poruszając się samochodem powinien być zabezpieczony pasem bezpieczeństwa. Jednak psa nie da się skutecznie zabezpieczyć normalnym pasem, dlatego doskonale sprawdzi się Smycz do szelek samochodowych Trixie. Niektóre psy mają tendencję do poruszania się w obrębie samochodu, wystawiania głowy przez okno, lizania szyb - a co za tym idzie mogą przeszkadzać pasażerom – a przede wszystkim mogą zakłócać spokój kierowcy podczas prowadzenia pojazdu, a to duże niebezpieczeństwo. Zazwyczaj podróż autem to stresujące doświadczenie dla pupila, szczególnie podczas przyuczania go do tej czynności. Warto wobec tego za pomocą Smyczy do szelek samochodowych Trixie ograniczyć pieskowi możliwość przemieszczania się, by mógł spokojnie ułożyć się wygodnie w miejscu i znieść podróż bez nieprzyjemnych przygód.

Trixie Smycz do szelek samochodowych to rozwiązanie zabezpieczające psa podczas podróży

Bezpieczeństwo pupila w samochodzie to bardzo ważny aspekt, a zadbanie o niego należy do właściciela. Smycz do szelek samochodowych Trixie została wykonana z bardzo solidnego materiału, który zapewnia psu bezpieczeństwo podczas podróży. Posiadają one srebrny, chromowany karabińczyk umożliwiający przypięcie do obroży czy szelek. Z tego samego tworzywa wykonana została końcówka, która pozwala na wpięcie smyczy do pasów bezpieczeństwa, co zapewni pupilowi stałe miejsce w samochodzie, dzięki czemu nie będzie on wędrował pomiędzy siedzeniami zagrażając bezpieczeństwu swojemu i ludzi podróżujących razem z nim. Produkt dostępny jest w trzech rozmiarach, które będą służyły różnym rasom psów. Pozwala psu na podróżowanie zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej, zapewnia mu tym samym komfortowy przebieg każdej wycieczki czy dłuższej podróży. Smycz do szelek samochodowych Trixie to niezbędny element każdej rodzinnej podróży, która odbywa się z psem. Jeżeli nie można pozwolić sobie na pozostawianie pupila w czterech ścianach – wówczas taki gadżet to sposób na jego bezpieczny transport jako naszego towarzysza.

Rozmiary:

Opcja 1: szerokość 20 mm, długość 40-60 cm. TX-12771

Opcja 2: szerokość 25 mm, długość 45-75 cm. TX-1284

Opcja 3: szerokość 30 mm, długość 45-75 cm. TX-1289

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Smycz
WłaściwościZapewnia bezpieczeństwo podczas podróży
Kolor:Czarny
Przeznaczenie:Do szelek samochodowych
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Smycz Do Szelek Samochodowych

Trixie Smycz Do Szelek Samochodowych

Trixie Smycz Do Szelek Samochodowych w trzech rozmiarach to element niezbędny do bezpiecznego przewożenia pupila samochodem.

Produkty powiązane