Dla psów

Karmy Royal Canin dla psów dużych ras

Dziś opiszemy dwie karmy Royal Canin dla psów dużych ras. Linia Maxi powstała  z myślą o specjalnych potrzebach żywieniowych trochę większych czworonogów. Wiemy, że o szczenięta należy dbać w szczególny sposób. Ich karma musi być odpowiednio kaloryczna, bogata w witaminy i mikroelementy.

Sam kształt karmy powinien uczyć psa odruchu gryzienia już od najmłodszych lat. Dobra karma powinna być też wzbogacona o składniki, które będą korzystnie wpływały na stan chrząstki stawowej. Jest to szczególnie istotne u szczeniąt dużych ras, u których faza wzrostu przebiega bardzo gwałtownie.

Royal Canin Maxi Junior

Jest to karma dla szczeniąt od 2 do 15 miesiąca życia. W sprzedaży dostępna jest w wersjach 1, 4 lub 15 kg. Jest to pełnowartościowa sucha karma przeznaczona dla szczeniąt dużych ras, które w postaci dorosłej osiągają minimum 25 kg wagi. Odpowiednie proporcje zawartych w karmie składników regulują tempo wzrostu młodego psa. Specjalnie wyselekcjonowane białko zwierzęce jest łatwo przyswajane przez psy. Zawarty w składzie hydrolizat skorupiaków jest doskonałym źródłem glukozaminy, która korzystnie wpływa na stan chrząstki stawowej. Dokładne informacje o składzie karmy znajdziecie tutaj.

karmy royal canin

Karmy Royal Canin dla dorosłych dużych ras

Jest to pełnowartościowa sucha karma dla psów dorosłych dużych ras (powyżej 25 kg wagi) od 1 do 5 roku życia. Naturalną odporność psa wspomaga tu witamina C i E oraz kwasy tłuszczowe. Tauryna zawarta  w karmie wpływa na  prawidłową pracę mięśnia sercowego. Karma jest przeznaczona dla psów o normalnej aktywności. W tej karmie, tak jak i w wersji Junior, znajdziemy glukozaminę oraz chondroitynę, które wpływają korzystnie na stan kości. Kwasy tłuszczowe Omega 3, pozyskane z tranu, będą wykazywały działanie przeciwzapalne. Zapraszamy do zapoznanie się z dokładnym składem karmy.

Obie karmy Royal Canin dostępne są w naszym sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym Zoocentrum Lublin.