Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zoologicznej poparte licznymi nagrodami. Naszą pasją są zwierzęta i bardzo zależy nam na ich dobru, dlatego oferujemy wyłącznie wysokiej jakości towar i tylko od sprawdzonych i legalnych dostawców.
Na terenie Lublina i okolic zamówienia dostarczamy własnym transportem w godzinach wcześniej ustalonych z klientem.
Do innych miejscowości zakupiony u nas towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.

Jedyny tak wygodny sklep zoologiczny w Lublinie!

Nasz wyszkolony personel z chęcią udzieli Państwu informacji o produkcie lub pomoże dobrać odpowiednią karmę dla Państwa pupila. Jesteśmy pewni że dzięki wysokim standardom obsługi klienta, nasz personel z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Ponadto, mając na względzie dobro zwierzaków bezdomnych, wspieramy schronisko w Lublinie poprzez wspólne akcje zbiórki karmy wraz z Urzędem Miasta podczas Festynów „Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych”.
Z artykułami i ofertą mogą Państwo zapoznać się bezpośrednio, odwiedzając nasz sklep stacjonarny lub internetowy. Mamy nadzieję, że stale zwiększająca się oferta naszego sklepu zasłuży na Państwa uznanie.

Dość kłopotów z zakupami dla pupila – Ciężki worek suchej karmy dla psa, czy żwirek dla kota - nie dźwigaj, zamawiaj od dziś na stronie www.zoocentrum24.pl - nie tylko wygodniej niż w innych sklepach, ale i taniej!

Na terenie Lublina zamówienia powyżej kwoty 99,00 zł dostarczamy własnym transportem bez dodatkowych opłat!  

Z pozdrowieniami
Zespół Zoo Centrum 

Dostawa na terenie Lublina własnym transportem!