Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zoologicznej, które poparte jest licznymi nagrodami. Naszą pasją są zwierzęta, dlatego w trosce o nie oferujemy wyłącznie wysokiej jakości towar i tylko od sprawdzonych i legalnych dostawców.

Jedyny tak wygodny sklep zoologiczny w Lublinie!

Właściwie przygotowany personel z chęcią udzieli Państwu informacji o produktach lub pomoże dobrać odpowiednią karmę dla Państwa pupila. Jesteśmy pewni, że dzięki wysokim standardom obsługi klienta nasz personel z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.  Ponadto, mając na względzie dobro zwierzaków bezdomnych wspieramy schronisko w Lublinie poprzez zbiórkę pieniędzy do schroniskowych skarbonek znajdujących się w naszych sklepach stacjonarnych. Kilkukrotnie braliśmy również udział w akcjach zbiórki karmy wraz z Urzędem Miasta Lublin podczas Festynów „Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych”. 

Z artykułami i ofertą mogą Państwo zapoznać się bezpośrednio, odwiedzając nasz sklep stacjonarny lub internetowy. Mamy nadzieję, że stale zwiększająca się oferta naszego sklepu zasłuży na Państwa uznanie. Mieszkańców Lublina i Świdnika zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych. Wysyłkę na skalę krajową prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich. Dość kłopotów z zakupami dla pupila – ciężki worek suchej karmy dla psa, czy żwirek dla kota - nie dźwigaj, zamawiaj od dziś na stronie www.zoocentrum24.pl - nie tylko wygodniej niż w innych sklepach, ale i taniej!

Z pozdrowieniami 

Zespół Zoo Centrum