Tropical Vitabin Roślinny 50ml

Nowy produkt

Tropical Vitabin Roślinny - Podstawowy pokarm roślinny w postaci samoprzylepnych tabletek, przeznaczony do codziennego karmienia niewielkich ryb roślinożernych oraz ryb strefy dennej.

Więcej szczegółów

6,90 zł brutto

Opis produktu

Tropical Vitabin Roślinny to rozwiązanie dla ryb roślinożernych

Pokarm zaprojektowany w formie tabletek samoprzylepnych to bardzo ciekawe rozwiązanie żywieniowe. Tabletki Vitabin Roślinny umieszcza się wewnątrz akwarium przytwierdzając je do szyby poniżej poziomu wody. Pozwala to rybkom akwariowym na swobodne podpływanie i skubanie pokarmu. Tabletka umieszczona w wodzie przez dość długi czas zaczyna się rozpuszczać. Jest to dobre rozwiązanie żywieniowe dla rybek ciekawskich, lubiących przebywać tuż przy szybie akwarium. Pokarm stworzony przez firmę Tropical przeznaczony jest do codziennego stosowania i może być bazowym elementem diety ryb akwariowych roślinożernych. Sprawdzi się zarówno w przypadku gatunków, które żerują w toni wodnej jak i tych, które preferują życie w strefie dennej. Tabletki można zarówno przykleić do szyby jak i swobodnie wrzucić na dno dla ryb tam przebywających. Będzie doskonałym uzupełnieniem diety młodego narybku, sprawdzi się także jako dodatek w diecie ryb wszystkożernych.

Tropical Vitabin Roślinny to optymalnie zbilansowane składniki odżywcze

W składzie karmy przygotowanej przez firmę Tropical znalazła się stabilizowana witamina C, która odpowiada za budowanie i rozwijanie odporności ryb. Wspomaga ona ponadto gojenie się ran i otarć, które mogą powstać podczas akwariowych konfliktów lub w wyniku wpływania ryb w trudno dostępne, ciasne kryjówki. Substancje balastowe zawarte w pokarmie wspomagają trawienie pokarmów. Jest to korzystny dodatek, ponieważ wspiera prawidłową pracę niezwykle długiego u ryb roślinożernych przewodu pokarmowego. Pokarm Tropical Vitabin Roślinny stosowany długofalowo eliminuje zaparcia i wpływa na zmniejszenie częstotliwości powstawania stanów zapalnych przewodu pokarmowego. W składzie tabletek zawarte są między innymi mięczaki, skorupiaki, glony, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego oraz tłuszcze. Pokarm zawiera wszystkie potrzebne składniki, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju ryb roślinożernych.

Skład Tropical Vitabin Roślinny

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla ryb ozdobnych. Roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, zboża, mięczaki i skorupiaki, produkty pochodzenia roślinnego, mleko i produkty mleczne, glony, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, drożdże, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego. Dodatki (na kg): Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 13 500 j.m., wit. D3 810 j.m., wit. E 54 mg, wit. C 200 mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 (Fe) 17,0 mg, E6 (Zn) 4,6 mg, E5 (Mn) 3,5 mg, E4 (Cu) 0,8 mg, E2 (I) 0,1 mg, E8 (Se) 0,1 mg, E7 (Mo) 0,02 mg. Lecytyna. Barwniki. Przeciwutleniacze. Składniki analityczne: białko surowe 36,0%, oleje i tłuszcze surowe 4,0%, włókno surowe 3,0%, wilgotność 9,0%.

Więcej informacji

Producent:Tropical
Rodzaj:pokarm roślinny w tabletkach samoprzylepnych
Opakowanie:puszka
Przeznaczenie:ryby roślinożerne oraz ryby strefy dennej
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Tropical Vitabin Roślinny 50ml

Tropical Vitabin Roślinny 50ml

Tropical Vitabin Roślinny - Podstawowy pokarm roślinny w postaci samoprzylepnych tabletek, przeznaczony do codziennego karmienia niewielkich ryb roślinożernych oraz ryb strefy dennej.

Produkty powiązane