Drapak dla Kota 7 Poziomów

Nowy produkt

Drapak dla kota został wyposażony w 7 poziomów, drabinkę, platformy do leżakowania oraz dwie budki o różnej wielkości. Świetnie sprawdzi się jako miejsce zabaw, obserwacji czy kryjówki. 

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

269,00 zł brutto

Opis produktu

Drapak dla Kota 7 Poziomów

Doskonale wiemy, jak bardzo koty uwielbiają drapać. Pomaga im to w pozbywaniu się zniszczonych i starych pazurków, pod którymi rosną im nowe, ostrzejsze. Jest to ich naturalny nawyk, zaspokaja ich potrzeby drapania, a przy tym znaczą zapachem swoje terytorium. Odpowiednio dobrany drapak pozwoli im nie tylko zaspokoić przysłowiowe ostrzenie pazurków, jak również może zapewnić mu idealne miejsce do odpoczynku oraz relaksu (dzięki dodatkowym platformom oraz miękkim półkom). Na rynku znajdziemy wiele rodzajów drapaków o przeróżnej wielkości i wysokości. Przy ich wyborze powinniśmy się kierować przede wszystkim potrzebom naszego mruczka, bo to my znamy go przecież najlepiej. Również wielkość miejsca w naszym domu ma tutaj kluczowe znaczenie. Gdzie najlepiej ustawić drapak? W miejscu, gdzie nasz kot przebywa najczęściej – może to być salon czy korytarz. Na pewno należy wykluczyć miejsca, do których uczęszcza on najmniej, czyli np. pusty pokój czy pomieszczenie, w którym niechętnie spędza czas. Świetnym miejscem będzie ustawienie drapaka przy oknie, gdzie możemy zapewnić mu dodatkowe miejsce do licznych obserwacji jak i odpoczynku.

Zdarzają się sytuacje, w których nasz kot pomimo posiadania drapaka chętniej znaczy swój teren niszcząc nasze meble, krzesła czy kanapę. Pamiętajmy, że może on potrzebować czasu, aby przekonać się do nowego drapaka. Jeśli jednak chcemy go bardziej zachęcić do korzystania z niego możemy zastosować specjalne i bezpieczne środki (w formie spray'u), które w naturalny sposób go zainteresują. Świetnym rozwiązaniem będzie spray z kocimiętką, który przyciągnie jego uwagę i zachęci do zabaw na drapaku. Dodatkowo, jeśli chcemy oduczyć niszczenia krzeseł oraz mebli w naszym mieszkaniu warto zaopatrzyć się w środki odstraszające, które dzięki naturalnym składnikom i zapachom zniechęcą naszego mruczka do licznego dewastowania.

Drapak z licznymi poziomami zapewniający długotrwałą zabawę

Drapak w kolorze beżowym posiada aż 7 poziomów, które z pewnością zaspokoi potrzebę drapania oraz zapewni długotrwałą zabawę. Posiada 3 platformy, które idealnie sprawdzą się jako miejsce leżakowania, odpoczynku czy obserwacji. Dodatkowo drapak został wyposażony w dwie budki (mniejszą i większą), które są świetnym miejscem na relaks, drzemkę czy kryjówkę. Dzięki drabince nasz mruczek może na spokojnie wejść i zejść ze swojego drapaka. Całość została wykonana z bezpiecznych materiałów, które zapewniają stabilność i pełen komfort w użytkowaniu. Świetnie sprawdzi się u spokojnych jak i bardziej ruchliwych i skocznych mruczkach.

Drapak wysyłany jest w pudełku do samodzielnego złożenia.

Więcej informacji

Waga:13,5 kg
Kolor:Beżowy
Czas realizacji:3 dni robocze
Wysokość131 cm

Opinie

Napisz opinię

Drapak dla Kota 7 Poziomów

Drapak dla Kota 7 Poziomów

Drapak dla kota został wyposażony w 7 poziomów, drabinkę, platformy do leżakowania oraz dwie budki o różnej wielkości. Świetnie sprawdzi się jako miejsce zabaw, obserwacji czy kryjówki. 

Produkty powiązane