Filtr Wewnętrzny Aquael Turbo

Nowy produkt

Filtr Aquael Turbo Filter jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Zapewnia na starcie podwójną filtrację: mechaniczną i biologiczną, przy czym jest cichy i energooszczędny. 

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

Opis produktu

Filtr wewnętrzny Aquael Turbo to świetne rozwiązanie dla twojego akwarium

Filtr ten stworzony przez firmę Aquael dostępny jest w czterech wariantach: CIRCULATOR 500, 1000, 1500 oraz 2000. Liczby w nazwach modeli odpowiadają wydajności mierzonej w l/h. Jest to ulepszona propozycja sprawdzonych pomp, które firma proponowała w latach wcześniejszych. Nowe modele są ulepszone pod względem wydajności, są również lepsze ze względu na zastosowanie nowatorskich rozwiązań technicznych. Energooszczędne silniki zapewniają ergonomiczną pracę. Zestaw ulepszonych uszczelek umieszczonych pod komorą wirnika zapewnia redukcję strat energii do minimum. Dzięki tym uszczelkom pompa może pracować również poza wodą, ponieważ jest stuprocentowo szczelna. Cyrkulator może być wykorzystany również jako pompa obiegowa. Przyssawki amortyzujące, w które zaopatrzony jest filtr Aquael Turbo amortyzują go i dzięki temu tłumione są drgania przenoszone na szybę akwarium. Oprócz tego zapewnia to wyciszenie pracy urządzenia.

Filtr wewnętrzny Aquael Turbo to wydajność i napowietrzanie pod kontrolą

Aquael Turbo to filtr wewnętrzny posiadający specjalną konstrukcję, która umożliwia jego rozbudowę i uzupełnianie pojemników różnymi mediami filtracyjnymi, w zależności od potrzeb i tego, jakie rybki i rośliny posiadamy w naszym zbiorniku. Podstawowy zestaw dostępny na start zawiera pojemnik na wypełnienie sypkie o pojemności 250 ml dla modelu Turbo Filter 500, a dla modeli Turbo Filter 1000, 1500 i 2000 o pojemności 625 ml. Za filtrację biologiczną odpowiedzialny jest wkład BioCeraMAX Pro 600. Zestaw dopełnia gąbka, która posiada dostosowaną gęstość, by jak najlepiej i przez jak najdłuższy czas zachowywać czystość zbiornika i wysokie parametry filtracyjne. Opisywane urządzenie można zainstalować w trzech wariantach: sama gąbka, sam pojemnik oraz pojemnik plus gąbka. Do urządzenia można dobrać osobne media filtracyjne w zależności od potrzeb i zestawiać je w kolumnach, dostępne są one jako akcesoria do urządzenia. Takie kombinacje pozwolą dostosować filtr do naszych potrzeb i zapewnić wysoką jakość filtracji posiadanego przez nas zbiornika.

Więcej informacji

Producent:Aquael
Rodzaj:filtr wewnętrzny
Przeznaczenie:akwaria
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Filtr Wewnętrzny Aquael Turbo

Filtr Wewnętrzny Aquael Turbo

Filtr Aquael Turbo Filter jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Zapewnia na starcie podwójną filtrację: mechaniczną i biologiczną, przy czym jest cichy i energooszczędny. 

Produkty powiązane