Moskilex Ultra

Nowy produkt

Moskilex Ultra - cechujący się imponującą skutecznością preparat na kleszcze, komary oraz meszki.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 25 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


25,80 zł brutto

Opis produktu

Moskilex Ultra lider skuteczności

Moskilex Ultra - najmocniejsza wersja preparatu na komary, kleszcze i meszki dystrybuowana przez renomowaną firmę DermaPharm. Moskilex Ultra przejawia szerokie spektrum działania przeciwko komarom, meszkom, kleszczom, końskim muchom oraz przeciw innym typom insektów. Cechujący się imponującą skutecznością wydajny spray o pojemności 90ml zapewni skuteczną ochronę przed niechcianymi użądleniami. Obok doskonałej ochrony spray Moskilex Ultra świetnie radzi sobie z łagodzeniem powstałych już użądleń, niwelując nieprzyjemne odczucie swędzenia i bólu oraz zmniejszając zaczerwienienia i obrzęk. Dzięki wysokiej zawartości organicznego związku z grupy amidów, potocznie zwanego DEET, Moskilex Ultra jest preparatem na komary i kleszcze cechującym się sprawdzoną skutecznością. Moskilex Ultra jako produkt dzięki swoim zaletom jest idealnym rozwiązaniem dla leśników, wędkarzy oraz wszystkich osób spędzającym aktywnie czas na świeżym powietrzu. 

Zastosowanie i ochrona

Kleszcze, komary i meszki są realnym zagrożeniem niosącym za sobą wiele niebezpiecznych i nieprzyjemnych w skutkach konsekwencji. Wśród konsekwencji niezwykle groźnych dla życia człowieka można wymienić: boleriozę, kleszczowe zapalenie mózgu, bóle głowy, zapalenia stawów oraz nudności. Moskilex Ultra jest gwarantem bezpieczeństwa i ochrony. O wyjątkowości świadczy działanie tego preparatu, które sięga 100% w ciągu 3 godzin działania oraz 90,3% do 6 godzin. Szerokie zastosowanie i potwierdzone badaniami działanie stanowi wspaniałą ochronę przed użądleniami i zapewni nam spokój przed latającymi dookoła insektami. Moskilex Ultra swoją skuteczność zawdzięcza składowi zawierającemu takie substancje jak DEET, IR 3535 oraz Pyrethrum Extract, które dzięki swoim właściwościom w pełni potwierdzają, że preparat na kleszcze firmy DermaPharm jest najskuteczniejszym na rynku. Preparat na kleszcze i komary Moskilex Ultra można stosować u dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia, a dodatkowo zawartość permetryny pochodzenia naturalnego. Moskilex Ultra dzięki swojej wydajności wystarczy na długi czas, a sposób rozpylania poprzez spray gwarantuje precyzyjność dawkowania preparatu na odzież lub skórę. Ogół przedstawionych powyżej cech bezapelacyjnie świadczy o tym, że Moskilex Ultra jest najlepszym preparatem na kleszcze i komary dostępnym na rynku.

Skład preparatu na kleszcze i komary: DEET 100g/1kg, IR3535 10g/1kg, Pyrethrum Extract 1,5g/1kg

Więcej informacji

Producent: Dermapharm
Rodzaj: Spray
Opakowanie: 90 ml
Przeznaczenie: Na pchły i kleszcze
Ilość: 1sztuka
Czas realizacji: 2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Moskilex Ultra

Moskilex Ultra

Moskilex Ultra - cechujący się imponującą skutecznością preparat na kleszcze, komary oraz meszki.

Produkty powiązane