Trixie Kaganiec Poliestrowy z Siatką

Nowy produkt

Trixie Kaganiec Poliestrowy z Siatką to miękki kaganiec przydatny podczas wizyt u lekarza weterynarii czy podróży komunikacją miejską.

Więcej szczegółów

13,50 zł brutto

Opis produktu

Trixie Kaganiec Poliestrowy z Siatką to doskonałe akcesorium przydatne podczas wizyt u weterynarza

Każdy właściciel czworonoga raz na jakiś czas musi udać się z nim do lekarza weterynarii. Czasami chodzi o zwykłe szczepienie, czasami jednak psiakowi coś dolega i należy skonsultować to z weterynarzem by wdrożyć leczenie. Dla większości czworonogów wizyta u psiego specjalisty to wielki stres. Białe fartuchy, obecność wielu innych zwierząt w poczekalni – a więc wielu nowych bodźców zapachowych mogą wpływać na samopoczucie i tak już zmęczonego i chorego zwierzęcia. Wówczas zdarza się, że psy reagują ogromnym strachem lub wręcz przeciwnie – agresją skierowaną w stronę obcych. W trosce o bezpieczeństwo swoje, lekarza weterynarii oraz innych zwierząt powinnyśmy zakładać naszym psom specjalne kagańce, które uniemożliwią głośne szczekanie i gryzienie. Trixie Kaganiec Poliestrowy z Siatką to propozycja właśnie takiego produktu, przeznaczonego do krótkotrwałego użytkowania w sytuacjach stresujących dla psa lub wtedy, kiedy planujemy przebywać z nim wśród innych ludzi czy zwierząt.

Trixie Kaganiec Poliestrowy z Siatką zapewnia bezpieczeństwo i jest wygodny w użytkowaniu

Produkt stworzony przez markę Trixie sprawdzi się doskonale podczas krótkich wypadów z psem w zatłoczone miejsca. W przypadku psów porywczych ochroni inne zwierzęta i ludzi podczas spaceru, ułatwi także pracę weterynarzowi podczas badania zwierzęcia. Będzie odpowiedni w sytuacjach stresujących, kiedy to zachowanie psa może być trudne do przewidzenia. Sprawdzi się jako zabezpieczenie w sąsiedztwie małych dzieci czy w autobusie lub pociągu, jeżeli właściciel będzie zmuszony podróżować ze zwierzęciem takim środkiem transportu. Trixie Kaganiec Poliestrowy z Siatką wykonany został z wytrzymałych, a jednocześnie przepuszczalnych materiałów. Siatka znajdująca się pod pyskiem zwierzęcia pozwala na regularną wentylację. Poliester jest mocnym materiałem, który będzie spełniał swoją rolę i utrzymywał się na kufie psa. Regulacja obwodu kufy pozwala dostosować właściwy zacisk i dostosować go indywidualnie do rozmiaru pyska psa. Należy pamiętać o tym, że pies powinien mieć możliwość swobodnego poruszania językiem podczas noszenia takiego typu kagańca. Nie jest to produkt przeznaczony do codziennych, długich spacerów.

Rozmiary:

S 14–18 cm 12–31 cm Jack Russell Terrier

S-M 14–22 cm 18–44 cm Pudel

M 20–28 cm 22–38 cm Border Collie

L 22–32 cm 26–42 cm Golden Retriever

L–XL 22–34 cm 28–46 cm Dog niemiecki

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Kaganiec
WłaściwościNie stosować podczas codziennych spacerów!
Kolor:Czarny
Przeznaczenie:Wizyty u weterynarza, przejazdy komunikacją miejską
Rozmiar:5 rozmiarów
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Kaganiec Poliestrowy z Siatką

Trixie Kaganiec Poliestrowy z Siatką

Trixie Kaganiec Poliestrowy z Siatką to miękki kaganiec przydatny podczas wizyt u lekarza weterynarii czy podróży komunikacją miejską.

Produkty powiązane