Pet Nova Dozownik na Wodę

Nowy produkt

Dozowniki zapewniają stały dostęp do wody, szczególnie wtedy gdy właściciel znajduje się poza miejscem pobytu zwierzaka. Dostępne są w trzech kolorach i dwóch pojemnościach. 

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

29,99 zł brutto

Opis produktu

Pet Nova Dozownik na wodę dla psa lub kota

Jako właściciele zwierząt powinniśmy pamiętać o tym by zapewnić im stały dostęp do wody. Jej brak może prowadzić do odwodnienia, które również w przypadku zwierząt bywa niezwykle niebezpieczne. Zbyt późno dostrzeżone, szczególnie w przypadku kotów, może prowadzić do uszkodzenia nerek, co może być efektem nieodwracalnym. Dlatego zawsze należy upewniać się czy miska naszego pupila jest napełniona wodą, szczególnie w trakcie upałów, a także gdy przewidujemy dłuższą nieobecność w domu. Warto też zwrócić uwagę na to, czy w naszym sąsiedztwie nie ma bezdomnych zwierząt. Wówczas warto o nie zadbać, umożliwiając zarówno sycący posiłek, jak również dostęp do niezbędnej w życiu każdego organizmu wody. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku są dozowniki, które poprzez niewielki otwór uzupełniają dołączoną do nich miseczkę zapewniając dostęp do niej przez dłuższy czas. To wygodne rozwiązanie, szczególnie wtedy, gdy nie mamy wiele czasu, który możemy poświęcić zwierzakom i planujemy dłuższą nieobecność w domu. Takie dozowniku zapewniają również lepszą kontrolę tego czy wody lub jedzenia ubywa, umożliwiając szybką reakcję gdyby tak się nie działo.

Dozownik na wodę dostępny w dwóch rozmiarach

Dozowniki od firmy Pet Nova to produkty wysokiej jakości, wykonane z nietoksycznego plastiku, przebadanego pod kątem styczności z pokarmem. Dzięki przezroczystemu pojemnikowi zamykanemu od góry specjalną nakładką, umożliwiają pełną kontrolę zawartości. Dozownik składa się z dwóch części – miski oraz pojemnika, który w zależności od celu jaki pełni ma mały (na wodę) lub duży otwór (na karmę). Dozownik jest łatwy do utrzymania w czystości i może być myty bezpośrednio pod bieżącą wodą, co należy robić regularnie aby uniknąć tworzenia się osadu. Jest on dostępny w trzech kolorach – granatowym, szarym i oliwkowym, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do każdego wnętrza. Dwie pojemności umożliwiają dopasowanie ich do potrzeb zwierzaka. Półtoralitrowe zalecane są dla psów małych ras oraz kotów, podczas gdy trzylitrowe sprawdzą się w przypadku średnich i dużych psów.

Więcej informacji

Producent:Pet Nova
WłaściwościDozownik wody
Przeznaczenie:Dla psa lub kota
Rozmiar:1,5 i 3 litry
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Pet Nova Dozownik na Wodę

Pet Nova Dozownik na Wodę

Dozowniki zapewniają stały dostęp do wody, szczególnie wtedy gdy właściciel znajduje się poza miejscem pobytu zwierzaka. Dostępne są w trzech kolorach i dwóch pojemnościach. 

Produkty powiązane