Nowy Alegia Liście Malin

Alegia Liście Malin

Nowy produkt

Alegia Liście Malin bogate w składniki odżywcze i niezwykle smakowite, niezbędne w ziołowej mieszance żywieniowej królików i gryzoni. 

Więcej szczegółów

7,99 zł brutto

Opis produktu

Alegia Liście Malin dla królików i gryzoni

Zioła są jednym z podstawowych składników diety królików i gryzoni takich, jak świnki morskie, czy szynszyle. Podana codziennie garść zbilansowanej mieszanki ułatwi utrzymanie zwierzęcia w dobrej kondycji. Regulowanie pracy układu pokarmowego, moczowego i krążenia, a także wspieranie odporności, to zaledwie część zbawiennego wpływu ziół na delikatne organizm udomowionych, drobnych ssaków futerkowych. Odpowiednio zbilansowana mieszanka pozwoli utrzymać zwierzę w dobrej kondycji i uniknąć schorzeń, których leczenie może być bardzo kosztowne. Znalezienie lekarza weterynarii, który będzie w stanie prawidłowo zdiagnozować chorobę u gryzonia lub królika uznawanego za zwierzę egzotyczne, również nie jest łatwe i często wiąże się z pokonywaniem dużych odległości. Liście Malin są niezwykle smakowite i mogą być podawane codziennie, choć należy pamiętać, że jak w przypadku innych ziół, ich ilość w dziennej dawce pokarmu powinna być niewielka.

Alegia Liście Malin codzienny składnik ziołowej mieszanki

Liście malin od lat stosowane są w medycynie naturalnej. Bogate w lecznicze związki takie jak garbniki, flawonoidy, śluzy, kwasy organiczne i sole mineralne, mają zbawienny wpływ na organizm. Spektrum ich oddziaływania jest niezwykle szerokie. Wspomagają między innymi metabolizm, powinny więc być stosowane również w przypadkach, gdy wskazane jest odchudzenie zwierzęcia, co nie zawsze jest zadaniem łatwym, ale koniecznym. Utrzymanie prawidłowej wagi zarówno królików, jak i gryzoni jest niezwykle ważne i wpływa znacząco na jakość ich życia. Liście malin działają także przeciwgorączkowo, uspokajająco, rozkurczowo, przeciwdziałając bolesnym skurczom mięśni gładkich jelit oraz przejawiają właściwości antybakteryjne. Dzięki zawartych w nich garbnikom mają również działanie ściągające i przeciwzapalne. Ze względu na obecne w nich duże ilości witaminy C, powinny być podawane przy leczeniu przeziębień, po wyrażeniu zgody przez lekarza weterynarii, ponieważ nie wszystkie zioła współgrają z podawanymi lekami. W leczeniu ran oraz po usunięciu zębów można je również podać w formie naparu. Liście malin mogą być stałym składnikiem ziołowej mieszanki. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu i suchym miejscu.

Więcej informacji

Producent:Alegia
Rodzaj:Zioła suszone
WłaściwościPrzeciwgorączkowe, uspokajające, rozkurczowe
Przeznaczenie:Dla królików i gryzoni
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Alegia Liście Malin

Alegia Liście Malin

Alegia Liście Malin bogate w składniki odżywcze i niezwykle smakowite, niezbędne w ziołowej mieszance żywieniowej królików i gryzoni. 

Produkty powiązane