Animonda GranCarno Junior

Nowy produkt

Animonda GranCarno Junior to najlepszy wybór dla prawidłowego żywienia młodych szczeniąt. Odpowiednio zbilansowana, zapewniająca dobry aromat i pewny smak.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

5,99 zł brutto

Opis produktu

Animonda GranCarno Junior największa porcja mięs dla prawidłowego rozwoju

Początkowe żywienie szczeniąt i młodych psów ma znaczący wpływ na dalsze ich dojrzewanie i rozwój. Bardzo często właściciele małych czworonogów mają duży problem a wybór odpowiedniej karmy to dla nich ogromne wyzwanie. Szczenię zależnie od rasy rośnie bardzo szybko, duże rasy dodatkowo bardzo intensywnie. Dlatego karma młodego psa powinna zawierać odpowiednie składniki a przede wszystkim musi być w odpowiednich proporcjach. Każdy organizm, który rośnie potrzebuje zawartości białka, wapnia oraz dodatku fosforu i optymalnej dawki tłuszczu. Należy pamiętać, aby nie przekarmiać młodego psa. Karma dla szczeniąt powinna być kaloryczna, ze względu na rozwój ale także ciągły ruch i dużą aktywność. Należy pamiętać o odpowiednich dawkach w szczególności u szczeniąt ras dużych, jeżeli doprowadzimy do nadwagi u takiego psa, może to być początek problemów z układem ruchu. Każdy młody pies ma ogromny apetyt i z chęcią zje wszystko co dostanie. Dlatego odpowiednia ilość jest bardzo ważna. Najłatwiej jest karmić szczeniaka lub też młodego psa gotową mokra karmą. Animonda GranCarno Junior to mokra karma z odpowiednią dawką żywieniową zawierające wszystkie najpotrzebniejsze składniki do zdrowego rozwoju każdego młodego organizmu.

Animonda GranCarno Junior pewność naturalnego zapotrzebowania

Warto pamiętać, że każdy pies ma naturalne zapotrzebowanie na mięso zwierzęce. Świeże mięsa w karmie Animonda GranCarno Junior zostały specjalnie wyselekcjonowane z myślą o najmłodszych oraz ich bezpieczeństwie. Wybór mięs to nie przypadek, dlatego też został szczegółowo dobrany i oparty o najważniejsze potrzeby. Mięso jest zawsze świeże, delikatne co sprawia łatwe przyswajanie oraz jest chętnie zjadane. Animonda GranCarno Junior nie zawiera dodatków zbóż, węglowodanów czy innych dodatkowych ulepszaczy. Jest to świetne rozwiązanie dla psów mających problemy alergiczne czy zmiany skórne. Wysoka zawartość urozmaiconych mięs, sprawia że jest chętnie jedzona. Skład został dodatkowo wzbogacony o witaminę D, jest to ważny czynnik dla młodego ciągle rozwijającego się organizmu. Jest ona odpowiedzialna za układ ruchu, osłania je przed urazami oraz innymi kontuzjami. Dodatkowo wspiera obolałe mięśnie. Ciekawym składnikiem jest olej z łososia. Jest to bardzo wartościowy element, który zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6. Kwas omega 3 jest składnikiem również odpowiadający za stan stawów ale także układ odpornościowy czy stan serca. Ma także właściwości przeciwalergiczne oraz przeciwzapalne. Z kolei kwas omega 6 jest dodany dla zdrowia skóry oraz sierści. Są dostępne dwa smaki. Pierwszy z nich wołowina z kurczakiem, bardzo chętnie spożywana i najbardziej popularna. Druga to wołowina i serce indycze, stosunkowo rzadko spotykana kombinacja ale niosąca ze sobą wiele smaku i aromatu. Karmy Animonda GranCarno Junior jest bezpiecznym rozwiązaniem dla każdego szczenięcia. Idealne dobrane składniki sprawią, że nasz pupil będzie rósł zdrowy a dodane składniki analityczne sprawią, że będzie silny i aktywny.

Skład Animonda GranCarno Junior

Skład: Wołowina i serca indycze: 54% wołowina (mięso, wątroby, płuca, serca, nerki, wymiona), 14% serca indycze, węglan wapnia, olej z łososia (0,2%)
Wołowina i kurczak: 40% wołowina (płuca, mięso, serca, wątroby, nerki, wymiona), 28% Huhn (mięso, wątroby, żołądki, szyjki), węglan wapnia, olej z łososia (0,2 %). Dodatki fizjologiczne: witamina D3 (200 j.m./kg), jod (0,2 mg/kg), mangan (1,5 mg/kg), cynk (10 mg/kg).

Więcej informacji

Producent:Animonda GranCarno
Rodzaj:Karma bytowa
Waga:400g
Przeznaczenie:Dla szczeniąt
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Animonda GranCarno Junior

Animonda GranCarno Junior

Animonda GranCarno Junior to najlepszy wybór dla prawidłowego żywienia młodych szczeniąt. Odpowiednio zbilansowana, zapewniająca dobry aromat i pewny smak.

Produkty powiązane