Royal Canin Dachshund Adult Jamnik Saszetka

Nowy produkt

Royal Canin Dachshund Adult to mokra karma pakowana w saszetki, przeznaczona dla dorosłych psów rasy jamnik.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

4,38 zł brutto

Opis produktu

Royal Canin Dachshund Adult saszetka

To specjalnie opracowana mokra karma z myślą o psach rasy jamnik powyżej 10 miesiąca życia. Karma dla każdego jamnika powinna być dopasowana indywidualnie. Porcje przeznaczone dla naszego małego myśliwego powinny uwzględniać jego wiek i aktywność. Poleca się korzystanie z karm tylko odpowiednio zbilansowanych oraz o wysokiej jakości. Zdrowie i kondycja psa zależy w dużej mierze od prawidłowego odżywiania. Rasa ta jest wymagająca, jamniki nie powinny dostawać karmy kalorycznej. Zalecane jest podawanie pokarmu lekkostrawnego. Royal Canin Dachshund Adult to idealne i optymalne rozwiązanie. Skutecznie ochroni stawy, są one bowiem narażone na ciągłe obciążenie. Karma w postaci paszteciku to idealna formuła dla każdego psa, nawet niejadka. Na jej smakowitość oraz aromat skusi się każdy pies. Skutecznie pobudzi ona apetyt, a najwyższej jakości mięso zagwarantuje smaczny posiłek.

Royal Canin Dachshund Adult dla prawidłowego rozwoju

Jamnik to rasa niezwykła, ponieważ mimo niewielkiego wzrostu i stosunkowo krótkich kończyn psy tej rasy są aż nazbyt pełne wigoru. Uwielbiają dalekie spacery i długie dystanse, mogą zarówno spacerować jak i biegać, nie męcząc się przy tym wcale. Potrzebują niewiele czasu na regenerację, najlepiej będą czuły się u boku właściciela lubiącego aktywność fizyczną. Dachshund to pies bardzo inteligentny i charakterny. Należy go zbytnio nie rozpieszczać i nie pozwalać mu na proszenie o jedzenie, ponieważ nachalne wymuszanie może wejść mu w nawyk. Rasa ma tendencje do zwyrodnień kręgosłupa, dlatego należy zwracać uwagę na każde sygnalizowane przez zwierzę zachowanie, takie jak podkulanie łap. Jamnik bywa psem wymagającym wzmożonej pielęgnacji. To uwielbiające spacery zwierzę bardzo często niestety z racji krótkich kończyn ma styczność z błotem, może więc wymagać częstszych niż inne rasy kąpieli.

Skład Royal Canin Dachshund Adult

SKŁAD:Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, cukry, oleje i tłuszcze, mięczaki i skorupiaki. DODATKI (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 188 UI, E1 (Żelazo): 7 mg, E2 (Jod): 0,23 mg, E4 (Miedź):1,9 mg, E5 (Mangan): 2,1 mg, E6 (Cynk): 21 mg.

Więcej informacji

Producent:Royal Canin
Rodzaj:Karma mokra
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
WłaściwościSuper Premium
Opakowanie:Saszetka
Rasa:Jamnik
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Royal Canin Dachshund Adult Jamnik Saszetka

Royal Canin Dachshund Adult Jamnik Saszetka

Royal Canin Dachshund Adult to mokra karma pakowana w saszetki, przeznaczona dla dorosłych psów rasy jamnik.

Produkty powiązane