Vetexpert Raw Paleo Adult Monoprotein Wołowina

40-0020-2740

Nowy produkt

Vetexpert Raw Paleo Adult Wołowina to bezzbożowa karma mokra dedykowana dorosłym psom wszystkich ras.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

8,95 zł brutto

Opis produktu

Vetexpert Raw Paleo Adult Monoprotein Wołowina to pełnoporcjowa karma mokra dla psów dorosłych

Psy uwielbiają mokre karmy. Całą psią dietę można oprzeć na dobrej jakości karmach mokrych, można również traktować ją jako dodatek do żywienia karmą suchą. Sposób żywienia zwierzęcia warto wcześniej przemyśleć i wybrać jak najlepsze jakościowo karmy, które będą uzupełniać niedobory witamin, minerałów i składników odżywczych. Stosując kombinację karmy mokrej i suchej powinno się zastosować odpowiednią kombinację tak, by bilans energetyczny odpowiadał wiekowi, wielkości i zapotrzebowaniu psa. Vetexpert Raw Paleo Adult Wołowina to pełnoporcjowa karma mokra dla psów dorosłych. Zawiera ona aż 70% wołowiny i podrobów, będzie to więc niezwykle smakowita propozycja żywieniowa dla każdego psa. Puszka dla dorosłego psa może być podawana psom wszystkich ras, od tych najmniejszych, aż po zupełnie duże. Bezzbożowa receptura korzystnie wpłynie na jakość trawienia i nie spowoduje reakcji uczuleniowych. Monobiałkowa karma to bezpieczne rozwiązanie żywieniowe także dla psów wrażliwych.

Vetexpert Raw Paleo Adult Monoprotein Wołowina to pyszny smak i bogaty skład w każdej puszce

Bezzbożowa formuła karmy to bezpieczna propozycja żywieniowa dla psów wrażliwych. Brak zbóż korzystnie wpływa na procesy trawienia, ponadto karmienie psów pokarmami z wysoką zawartością mięsa jest zgodne z ich naturą. Karma oparta na wołowinie z pewnością zasmakuje każdemu miłośnikowi mięsnego smaku. Monobiałkowa formuła oparta na białku wołowym doskonale zda egzamin u psów wrażliwych, które miewają problemy z układem pokarmowym, są wrażliwe i zdarzają im się alergie pokarmowe. Dostarczanie psu karmy o jak najprostszym składzie pozwala szybko zlokalizować alergen i w razie potrzeby skutecznie go wyeliminować. Wołowina to zdrowa i sycąca odmiana czerwonego mięsa, które zapewni psu odpowiednią ilość energii, niezbędną do codziennego, aktywnego funkcjonowania.

Skład Vetexpert Raw Paleo Adult Monoprotein Wołowina:

Zawartość w 100g: Wołowina i podroby wołowe 70%, rosół z wołowiny 28,8%, minerały 1 %, olej słonecznikowy 0,2%. Analiza składu: białko 10,8%, tłuszcz 6,9%, włókno surowe 0,3%, popiół surowy 2%, wilgotność 75,0%. Dodatki żywieniowe w kg: Witamina D3 200 IU, cynk (jako chelat cynku z wodzianem glicyny) 25 mg, mangan (jako siarczan manganu II, jednowodny) 1,4 mg, jod (jako jodan wapnia, bezwodny) 0,75 mg.

Więcej informacji

Producent:Vetexpert
Rodzaj:Karma mokra
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Smak:Wołowina
Opakowanie:400 g
Przeznaczenie:Psy dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Vetexpert Raw Paleo Adult Monoprotein Wołowina

Vetexpert Raw Paleo Adult Monoprotein Wołowina

Vetexpert Raw Paleo Adult Wołowina to bezzbożowa karma mokra dedykowana dorosłym psom wszystkich ras.

Produkty powiązane