Vetexpert Raw Paleo Light Monoprotein

Nowy produkt

Vetexpert Raw Paleo Light Monoprotein to bezzbożowa karma mokra z wołowiną, indykiem lub jagnięciną w wersji light dla psów otyłych.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

7,95 zł brutto

Opis produktu

Vetexpert Raw Paleo Light Monoprotein to karma mokra przeznaczona dla psów z tendencją do przybierania na wadze

Niektóre psy mają tendencje do tycia. Przyczyną tego może być bardzo wiele czynników. Zdarza się, że uwarunkowania genetyczne czy anatomiczne sprawiają, że pies łatwo tyje i trudno mu jest utrzymać właściwą wagę. Niekiedy na przybieranie masy mają wpływ problemy trawienne i niewłaściwe działanie układu pokarmowego. Czasami o tyciu psa decydują choroby takie jak cukrzyca, czy problemy hormonalne. Nie mniej jednak warto dbać o utrzymanie prawidłowej wagi psa, ponieważ wszelkie nadwyżki mogą skutkować obciążeniem układu ruchu, w tym stawów i chrząstek stawowych. To z kolei może doprowadzić do kontuzji, dolegliwości bólowych i urazów. Nadwaga jest stanem pewnego zaburzenia równowagi organizmu, dlatego w razie jej wystąpienia należy starać się zminimalizować tę nadwyżkę, by pies zachował zdrowie. Vetexpert Raw Paleo Light jest karmą mokrą dedykowaną psom dorosłym wymagającym podawania karmy odtłuszczonej i mniej zasobnej w energię. To doskonała, bezzbożowa receptura dla psów dorosłych wszystkich ras.

Vetexpert Raw Paleo Light Monoprotein to karma mokra dostępna w trzech doskonałych smakach

Indyk, wołowina i jagnięcina to trzy smaki karmy Raw Paleo Light. Wysoka zawartość mięsa w każdym z wariantów smakowych gwarantuje doskonałą przyswajalność karmy. Trzy smaki karmy mokrej sprawią, że Twój pupil nigdy nie znudzi się posiłkami serwowanymi przez markę Vetexpert. To, co bez wątpienia wyróżnia markę Vetexpert Raw Paleo to monoproteinowa receptura. W każdej puszce karmy znajdują się wyłącznie składniki pochodzenia zwierzęcego jednego rodzaju. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia alergii lub nietolerancji pokarmowej. Raw Paleo to kompletna, odpowiednio zbilansowana karma dla psów otyłych. Jest odpowiednia dla psów od osiągnięcia dojrzałości aż do 6 roku życia, który jest granicą, po przekroczeniu której rozpoczynają się w psim organizmie procesy starzenia. Zarówno karma z jagnięciną, wołowiną i drobiem jest niskokaloryczna i ułatwi zgubienie nadmiaru kilogramów – a z pewnością nie pogorszy sytuacji. Bezzbożowa receptura karmy to gwarancja dobrego trawienia. Zboża mogą powodować problemy trawienne, a ich obecność spowalnia pracę układu trawiennego psa. Brak zbóż to bezpieczeństwo dla Twojego psa.

Skład karm mokrych Raw Paleo Light Monoprotein:

Jagnięcina:

Zawartość w 100g: jagnięcina i podroby z jagnięciny 65%, rosół z jagnięciny 28,8%, marchew 5%, minerały 1 %. Analiza składu: białko 10,6%, tłuszcz 6,6%, włókno surowe 0,5%, popiół surowy 2,2%, wilgotność 75,0% Dodatki żywieniowe w kg: Witamina D3 200 IU, cynk (jako chelat cynku z wodzianem glicyny) 25 mg, mangan (jako siarczan manganu II, jednowodny) 1,4 mg, jod (jako jodan wapnia, bezwodny) 0,75 mg.

Wołowina:

Zawartość w 100g: wołowina i podroby z wołowiny 65%, rosół z wołowiny 28,8%, ryż 5%, minerały 1 %. Analiza składu: białko 10,7%, tłuszcz 6,6%, włókno surowe 0,5%, popiół surowy 2,1%, wilgotność 75,0% Dodatki żywieniowe w kg: Witamina D3 200 IU, cynk (jako chelat cynku z wodzianem glicyny) 25 mg, mangan (jako siarczan manganu II, jednowodny) 1,4 mg, jod (jako jodan wapnia, bezwodny) 0,75 mg.

Indyk:

Zawartość w 100g: indyk i podroby z indyka 65%, rosół z indyka 28,8%, ziemniaki 5%, minerały 1 %. Analiza składu: białko 10,3%, tłuszcz 5,1%, włókno surowe 0,5%, popiół surowy 2,5%, wilgotność 77,0% Dodatki żywieniowe w kg: Witamina D3 200 IU, cynk (jako chelat cynku z wodzianem glicyny) 25 mg, mangan (jako siarczan manganu II, jednowodny) 1,4 mg, jod (jako jodan wapnia, bezwodny) 0,75 mg, miedź jako siarczan miedzi pięciowodny 1mg.

Więcej informacji

Producent:Vetexpert
Rodzaj:Karma mokra niskokaloryczna
Smak:Wołowina, jagnięcina, indyk
Opakowanie:400 g
Przeznaczenie:Psy otyłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Vetexpert Raw Paleo Light Monoprotein

Vetexpert Raw Paleo Light Monoprotein

Vetexpert Raw Paleo Light Monoprotein to bezzbożowa karma mokra z wołowiną, indykiem lub jagnięciną w wersji light dla psów otyłych.

Produkty powiązane