Fitmin For Life Mokra Karma dla Dorosłych psów 85g

Nowy produkt

Fitmin For Life mokra karma dla dorosłych psów w formie smakowitych filecików, dostępna w dwóch wariantach smakowyc - z kurczakiem z szynką w sosie rozmarynowym i z wołowiną z suszonymi pomidorami w sosie. 

Więcej szczegółów

3,69 zł brutto

Opis produktu

Fitmin For Life Mokra karma z kurczakiem dla psów małych ras

Mokra karma w formie filecików z kurczaka i szynką w sosie rozmarynowym to kompletna propozycja żywieniowa dla psów ras małych, takich jak buldog francuski, maltańczyk czy shih tzu. Choć kurczak często uważany jest za jedną z najczęstszych przyczyn występowania alergii pokarmowych, stanowi on dobre źródło wartości odżywczych, więc nie powinien on być wykluczany z diety czworonoga jeśli nie ma ku temu żadnych przesłanek. Kurczak to nośnik lekkostrawnego i wartościowego białka, którego ilość jest większa niż w przypadku wołowiny czy wieprzowiny. Dlatego też karmy z kurczakiem zalecane są dla psów z wrażliwym żołądkiem. Ponadto mięso to charakteryzuje niewielka ilość tłuszczu, bogactwo witamin i minerałów. Zawarta w karmie witamina D3 korzystnie wpływa na kości oraz zęby psa, a witamina E, będąca silnym przeciwutleniaczem zapobiega działaniu wolnych rodników.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (88% w filecikach, w tym 40,6% kurczaka, 4% szynki), produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inuliny), oleje i tłuszcze, substancje mineralne, cukry, zioła (0,1% rozmaryn).

Składniki analityczne: białko surowe 9,0 %, oleje i tłuszcze surowe 4,5 %, popiół surowy 2,5 %, włókno surowe 0,4 %, wapń 0,28 %, kwasy tłuszczowe Omega 3 0,15 %, kwasy tłuszczowe Omega 6 1,00, wilgotność 81,0 %.

Zawartość dodatków żywieniowych na 1kg: witamina D3 100 j.m., witamina E 50 mg, cynk (jako jednowodny siarczan cynku) 20 mg, miedź (jako pięciowodny siarczan miedzi (II))1,6 mg, mangan (jako tlenek manganu (II)) 3,7 mg, jod (bezwodny jodan wapnia) 1,3 mg.

Fitmin For Life karma dla psów małych ras z wołowiną

Mięso wołowe słynie ze swojej niezwykłej smakowitości, dlatego często wykorzystywane jest w karmach dla zwierząt. Ponadto stanowi dobre źródło łatwo przyswajalnego białka, przy jednoczesnej niewielkiej ilości tłuszczu, z czego znaczną część z nich stanowią nienasycone kwasy tłuszczowe. To właśnie kwasy Omega 3 mają znaczną rolę dla prawidłowej pracy psiego organizmu, dbając o funkcjonowanie układu nerwowego, współuczestnicząc w regulowaniu glukozy we krwi i odpowiadając za syntezę hormonów. Wpływają również niezwykle pozytywnie na stan skóry i sierści, sprawiając, że staje się ona lśniąca i mocna. Wołowina to także bogactwo witamin z grupy B, żelaza i magnezu. W mokrej karmie Fitmin For Life dla psów małych ras znalazła się także witamina D3 znana z tego, że wzmacnia kości oraz zęby. Istotną funkcję pełni też witamina E, która również znalazła się w składzie. Znana jest z tego, że pełni ona rolę silnego przeciwutleniacza, zapobiegając działaniu wolnych rodników oraz z tego, że wspiera funkcjonowanie układu immunologicznego.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (88% w filecikach, w tym 40,6% wołowiny), warzywa (0,45% suszonego pomidora, odpowiednik 4% pomidora), produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inuliny), oleje i tłuszcze, substancje mineralne, cukry.

Składniki analityczne: białko surowe 9,0 %, oleje i tłuszcze surowe 4,5 %, popiół surowy 2,5 %, włókno surowe 0,4 %, wapń 0,28 %, kwasy tłuszczowe Omega 3 0,15 %, kwasy tłuszczowe Omega 6 1,00 %, wilgotność 81,0 %.

Zawartość dodatków żywieniowych na 1kg: witamina D3 100 j.m., witamina E 50 mg, cynk (jako jednowodny siarczan cynku) 20 mg, miedź (jako pięciowodny siarczan miedzi (II)) 1,6 mg, mangan (jako tlenek manganu (II)) 3,7 mg, jod (jako bezwodny jodan wapnia) 1,3 mg.

j.m. = jednostka międzynarodowa

Więcej informacji

Producent:Fitmin
Rodzaj:Karma mokra
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
WłaściwościFileciki
Opakowanie:Saszetka 85g
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Fitmin For Life Mokra Karma dla Dorosłych psów 85g

Fitmin For Life Mokra Karma dla Dorosłych psów 85g

Fitmin For Life mokra karma dla dorosłych psów w formie smakowitych filecików, dostępna w dwóch wariantach smakowyc - z kurczakiem z szynką w sosie rozmarynowym i z wołowiną z suszonymi pomidorami w sosie. 

Produkty powiązane