Brit Care Cat Saszetka Dla Kota 80g

Nowy produkt

Brit Care Cat Saszetka to karma produkowana z naturalnych, hipoalergicznych i wysoko strawnych składników, które nie obciążają organizmu i zapobiegają występowaniu nietolerancji pokarmowej.
 

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

3,87 zł brutto

Opis produktu

Brit Care Cat Saszetka dla kota mix 80g

Brit Care Cat Chicken & Cheese Pouch

Jest to karma mokra przeznaczona dla kotów. Zawiera ona w swoim składzie aż 95% mięsa w przepysznym, pachnącym sosie. W jej składzie znajdziemy 42% mięsa z kurczaka, ryż i ser. Jest ona odpowiednio zbilansowana i niezwykle smakowita, nawet wybredny kot z chęcią sięgnie do miski. Mięso zawarte w karmie pokrojone jest w drobną kostkę, która będzie przyjazna dla uzębienia pupila. W składzie saszetki zawarty jest również bardzo zdrowy olej z tuńczyka. Brit Care Cat Kitten Chicken & Cheese Pouch to uzupełniająca karma dla kotów. Skład:  42 % piersi kurczaka, ser, ryż, skrobia modyfikowana, olej z tuńczyka, woda. Składniki analityczne:  Białko 12 %, Tłuszcz 2 %, Popiół 2 %, Wilgotność 83 %. 

Brit Care Cat Tuna Pouch

Jest to karma mokra przeznaczona dla kotów. Poręczna saszetka gwarantuje łatwość serwowania pokarmu. Zawiera ona smakowite kawałki tuńczyka w sosie. Zawartość tuńczyka to aż 46%, oprócz tego w składzie karmy Brit Care Cat Tuna Pouch znajdziemy ryż, olej z tuńczyka i wodę. Jest to propozycja żywieniowa skomponowana z wysoko strawnych składników, które nie obciążają kociego organizmu. Tuńczyk pokrojony jest w drobną kostkę, więc kot z pewnością poradzi sobie ze spożyciem pokarmu. Skład:  46 % tuńczyka, ryż, skrobia modyfikowana, olej z tuńczyka, woda. Składniki analityczne: Białko 11,5 %, Tłuszcz 1 %, Popiół 1,5 %, Wilgotność 84 %.

Brit Care Cat Seabream Pouch

To doskonała propozycja żywieniowa dla kotów. Oparta została na bazie leszcza, który jest niezwykle zdrową rybą. Smaczne kawałki mięsa leszcza skąpane zostały w pysznym, pachnącym sosie, który ułatwia przyswajanie pokarmu. Brit Care Cat Seabream Pouch to propozycja żywieniowa stworzona z myślą o dbaniu o żołądek kota. Zawarty w składzie karmy olej z tuńczyka ma właściwości poprawiające kondycję skóry i sierści. Produkt jest odpowiednio zbilansowany i zawiera wszystkie uzupełniające składniki niezbędne dla prawidłowego rozwoju kota. Skład:  46 % leszcza, ryż, skrobia modyfikowana, olej z tuńczyka, woda. Składniki analityczne: Białko 10 %, Tłuszcz 1 %, Popiół 1,5 %, Wilgotność 87 %.

Brit Care Cat Chicken & Duck Pouch

Jest to propozycja żywieniowa oparta na bazie mięsa z kurczaka i kaczki. Smakowite, niezbyt duże kawałki dadzą się łatwo pogryźć, a smakowity sos ułatwi przełykanie pokarmu. Produkt został skomponowany tak by zaspokoić głód kota i zapewnić mu wszystkie dodatkowe, uzupełniające składniki odżywcze niezbędne do zachowania zdrowia. Delikatna formuła gwarantuje minimalizowanie ryzyka występowania nietolerancji pokarmowych. Brit Care Cat Chicken & Duck Pouch to smakowita alternatywa dla standardowej, suchej karmy. Skład:  42%  mięsa z kurczaka, 5% mięsa z kaczki, ryż, skrobia modyfikowana, olej z tuńczyka, woda. Składniki analityczne: Białko 12 %, Tłuszcz 1 %, Popiół 1,5 %, Wilgotność 84 %.

Więcej informacji

Producent:Brit Care
Rodzaj:Karma mokra
Smak:Kurczak&Kaczka, Kurczak&Ser, Tuńczyk, Leszcz,
Opakowanie:Saszetka
Przeznaczenie:Karma uzupełniająca
Wiek kota:Koty dorosłe
Rasa:Wszystkie
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Brit Care Cat Saszetka Dla Kota 80g

Brit Care Cat Saszetka Dla Kota 80g

Brit Care Cat Saszetka to karma produkowana z naturalnych, hipoalergicznych i wysoko strawnych składników, które nie obciążają organizmu i zapobiegają występowaniu nietolerancji pokarmowej.
 

Produkty powiązane