Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt

Nowy produkt

Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt to pełnoporcjowa propozycja żywieniowa dla kociąt od 3 miesiąca życia.

Więcej szczegółów

4,90 zł brutto

Opis produktu

Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt to propozycja pełnoporcjowej karmy dedykowanej młodym kotom

Karma dedykowana jest kociętom od trzeciego miesiąca życia. Jest to propozycja odpowiednio zbilansowanej karmy mokrej, która zawiera wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i właściwego funkcjonowania organizmu młodego kocięcia. Karma dla młodych kociąt oparta jest na mięsie indyka, które jest niezwykle zdrowe i bardzo sycące. Indyk słynie z lekkostrawności, a jego mięso jest dietetyczne. Ponadto zawiera duże ilości białka niezbędnego do właściwego wzrostu i rozwoju organizmu młodego kociaka. Jest to karma odpowiadająca na potrzeby zwierzaków, które szybko i intensywnie rosną. Indyk jest ponadto źródłem cynku i witamin z grupy B, które odpowiadają za zdrowie skóry i piękny wygląd sierści czworonoga. Olej z łososia odpowiada za dostarczanie kwasów tłuszczowych Omega-3, które wspomagają rozwój układu nerwowego kota . Wilgotna konsystencja pokarmu sprawia, że każda puszka jest pałaszowana z wielkim smakiem, a klienci wracają do sklepu po kolejne zakupy.

Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt to bezzbożowa propozycja żywieniowa dla kotów wszystkich ras od 3 miesiąca życia

Zboża obecne w wielu rodzajach karm dla zwierząt nie są składnikiem pożądanym, a jedynie wypełniaczem, który może powodować alergie pokarmowe, nietolerancje i wszelkie problemy trawienne. Zboża są ciężkostrawne i zupełnie zbędne kotom, które są urodzonymi mięsożercami. Transport treści pokarmowej przez jelita podczas trawienia wspomagany jest przez drożdże browarnicze, o które urozmaicony jest skład produktu. Pracę układu pokarmowego młodego kota uczącego się trawić stały pokarm wspomogą także fruktooligosacharydy i nasiona babki płesznik. Odpowiedni bilans witamin i minerałów będzie zasilał organizm w niezbędne składniki, a duża ilość mięsa skutecznie zapewni sytość i energię po każdym posiłku. Cennym i ważnym składnikiem karmy Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt jest tauryna. Tego aminokwasu koty nie są w stanie wytworzyć samodzielnie, dlatego konieczne jest jego syntezowanie z pokarmów. Tauryna odpowiada za zdrowie serca kota, a także za prawidłowy rozwój i właściwe działanie narządu wzroku. Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt zawiera wszystko, czego potrzebuje Twój kociak.

Skład Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt

indyk 27% (wątroba, żołądki, filet 5%, serca), rosół, wołowina 18% (płuca, wątroba), kurczak 10 % (żołądki, skórki), wieprzowina 10% (żołądki), substancje mineralne, olej z łososia 0,5%, drożdże piwne suszone, fruktooligosacharydy, nasiona babki płesznik. Składniki analityczne: białko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 1,5%, włókno surowe – 1%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki: Witamina D3 – 240 IU, Witamina C (kwas askorbinowy) – 550 mg Witamina E – 95 mg, Cynk (chelat cynkowy wodzianu glicyny, tlenek cynku) – 13 mg, Miedź (siarczan miedzi, pięciowodny) – 2 mg, Mangan (siarczan manganu, jednowodny) – 0,5 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny) – 0,4 mg, Tauryna – 800 mg.

Pojemność puszek:

  • 185 g
  • 400 g

Więcej informacji

Producent:Dolina Noteci
Rodzaj:Karma mokra
Smak:Indyk
WłaściwościDla kociąt od 3 miesiąca życia
Opakowanie:185 g, 400 g
Wiek kota:Kocięta
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt

Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt

Dolina Noteci Bogata w Indyka dla Kociąt to pełnoporcjowa propozycja żywieniowa dla kociąt od 3 miesiąca życia.

Produkty powiązane