Josera Paté Kitten Saszetka dla Kociąt

Nowy produkt

Josera Paté Kitten Saszetka dla Kociąt to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma w formie pasztetu. 

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

4,49 zł brutto

Opis produktu

Josera Paté Kitten mokra karma w formie pasztetu dla kociąt

Okres wzrostu jest niezwykle ważny w życiu każdej istoty i wpływa znacząco na jakość dorosłego życia. Ważne jest by kocięta zaczęły naukę przyjmowania pokarmu stałego już od 4 tygodnia swojego życia i zapoznawały się z różnorodnymi smakami, ponieważ nawyki żywieniowe nabyte w dzieciństwie najczęściej towarzyszą zwierzęciu przez całe jego życie. Dostarczenie wszystkich składników odżywczych wpływających na prawidłowy rozwój dorastającego organizmu, jest celem zbilansowanej diety, której wyznacznikiem jest właściwe przybieranie na wadze. Regularne ważenie jest istotne w okresie dorastania kociąt i pozwala uniknąć nadwagi, a także dostrzec niepokojące zmiany zachodzące w organizmie, których pierwszą oznaką może być spadek masy ciała. Ważne jest by pokarm dla kociąt zawierał odpowiednią ilość kalorii, które zdrowy, energiczny młody kot szybko spala. Należy jednak pamiętać, że mimo stopniowego odstawiania kociaków od mleka matki, jego stała obecność w ich diecie wymagana jest przez minimum 2 pierwsze miesiące ich życia. 2-3 miesięczne kociaki mogą być już odżywiane pokarmem stałym, w postaci wysokiej jakości suchej karmy lub karmy mokrej. Jedną z opcji pokarmu dla kociąt jest karma mokra Josera Paté Kitten w formie pasztetu.

Josera Paté Kitten bezzbożowa mokra karma dla dorastających kociąt

Mokra karma Josera Paté Kitten to przede wszystkim duża zawartość mięsa, będącego źródłem potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania białka. Starannie skomponowane składniki, bogate w niezbędne wartości odżywcze, tworzą pełnoporcjową karmę odpowiednią dla kociąt aż do momentu osiągnięcia przez nie 12 miesiąca życia. Niezawierająca zbóż karma firmy Josera, została wzbogacona dodatkowo o olej z łososia, będącego źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, wpływającego na wygląd i miękkość kociego futerka. Delikatne dietetyczne włókna zapobiegają powstawaniu kul włosowych, dzięki czemu karma sprawdzi się idealnie dla kociąt niewychodzących na zewnątrz. Saszetki Josera Paté Kitten mogą być uzupełnieniem karmy suchej.

Skład:
Kurczak (zawiera serca, mięso, wątróbki, żołądki i szyjki); wywar z kurczaka; marchew; minerały; olej z łososia 0,20 %; łuski nasion babki płesznik (psyllium).

Więcej informacji

Producent:Josera
Rodzaj:Karma mokra dla kociąt
Waga:85g
WłaściwościBezzbożowa, odkłaczająca
Opakowanie:Saszetka, 85g
Przeznaczenie:Do 12 miesiąca życia
Tryb życia:Niewychodzące na zewnątrz
Wiek kota:Kocięta
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Josera Paté Kitten Saszetka dla Kociąt

Josera Paté Kitten Saszetka dla Kociąt

Josera Paté Kitten Saszetka dla Kociąt to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma w formie pasztetu. 

Produkty powiązane