Dolina Noteci Premium Pies Light

Nowy produkt

Karma pełnoporcjowa dla mało aktywnych psów wszystkich ras.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 129 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 129 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,58 zł.


6,20 zł brutto

Opis produktu

Karma Dolina Noteci PREMIUM Light jest dostosowana do psów mało aktywnych, mających tendencję do nadwagi i otyłości.

Skład opracowany jest w oparciu o nowoczesne zalecenia żywieniowe mające na celu zapobieganie otyłości u psów. Wyselekcjonowane gatunki mięsa zawarte w karmie są bogate w białko o wysokim współczynniku strawności, co jest ważne przy pracy przewodu pokarmowego mało aktywnych psów. Kwasy tłuszczowe, w tym kwasy n-3 oraz tłuszcz z łososia znajdujące się w karmie posiadają właściwości przeciwzapalne, wpływają na zdrowy wygląd sierści oraz prawidłowe funkcjonowanie skóry psa. W przypadku psów z tendencją do nadwagi i otyłości istotne jest zachowanie równowagi procesów trawiennych. Dzięki zawartej w karmie kompilacji drożdży, beta-glukanów, mannanooligosacharydów oraz ekstraktu z jukki Schidigera utrzymane jest prawidłowe tempo procesów trawiennych i wchłaniania składników odżywczych.

Skład:
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 48%, produkty pochodzenia roślinnego (w tym ekstrakt z jukki Schidigera 0,03%), warzywa (marchew 4%), substancje mineralne, drożdże (w tym beta - glukany 0,1%, mannanooligosacharydy 0,05%), oleje i tłuszcze (olej z łososia 0,3%), MSM (metylosulfonylometan) 0,05%.

Składniki analityczne:
Białko - 10%, oleje i tłuszcze surowe - 1,8%, włókno surowe - 4%, wilgotność - 80%, wapń - 0,2%, fosfor - 0,15%.

Dodatki dietetyczne/kg:
Witamina D3 - 240IU, witamina E - 48mg, E6/cynk - 13mg, L-karnityna - 800mg.


PORADY OD ZOOCENTRUM24:
Liczne badania wykazały, że otyłość ma szkodliwy wpływ na zdrowie oraz długowieczność psów. Może powodować między innymi osłabienie stawów, cukrzyce, choroby dróg moczowych, nowotwory, choroby dermatologiczne. Dlatego ważne jest utrzymanie odpowiedniej wagi psa, a przy nadwadze wprowadzenie odpowiedniej karmy.

Więcej informacji

Producent: Dolina Noteci
Rodzaj: Karma mokra
Wiek psa: Junior (3-12 miesięcy)
Wielkość psa: Nie dotyczy
Opakowanie: Puszka

Opinie

Napisz opinię

Dolina Noteci Premium Pies Light

Dolina Noteci Premium Pies Light

Karma pełnoporcjowa dla mało aktywnych psów wszystkich ras.

Produkty powiązane